Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!


Gost

/ #84

2016-01-28 13:40

Peticijo sem podpisala zato, ker sva tudi midva z možem ostala oba brez službe, nisva imela niti za kruh, kar sva imela v skrinji sva prihranila za otroka midva sva jedla en mesec samo fižol. Krivda zato situacijo je ga. Murko Dragica direktorica Klasja in Klasja storitev in Velenjski mogočnež G. Ročnik, obema nama dolgujejo 33 tisoč eur do danes še nisva dobila centa, čeprav nam je stečajni upravitelj obljubljal da denar bo teče že tretje leto in ni ne sluha ne duha, gospa Murko pa veselo šprancira po naši brezmadežni Sloveniji čeprav je bila ovadena za 20 miljonov eur, kje je pravica se sprašujem saj so me oropali vsega kdo te bo zaposlil po 50 letu povrhu če si še invalid seveda na papirju delat si moral vse. G Čater nekdanji predstavnik Sindikata mi je dejal Dragica ni takšna vrnila ti bo vse danes bi ga vprašala kje je ta denar, odtrgali so mi na plačilni listi dva mesečna obroka kredita na banko ga niso odvedli nič si nisem mogla pomagat, če bi jaz v trgovini vzela 1 kg kruha za preživetje bi me sigurno preganjali in vlačili po časopisu. Jočem in zgrožena sem nad takšnim početjem v naši državi. Marjeta Salobir



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...