Za cenejso enosmerno vozovnico z gondolo Pohorje

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Za cenejso enosmerno vozovnico z gondolo Pohorje.


Gost

#1

2014-12-13 19:39

Kot messtni svetnik mestne četrti Pobrežje in član komisije za šport, se absolutno strinjam s komentarjem mojega predhodnika oziroma enega izmed mnogih rednih pohodnikov na Pohorje, da je potrebno uvesti cenejše enosmerne vozovnice s Pohorja za pohodnike....s tem se bo tudi bolj napolnila blagajna in cena bo dostopna tudi za pohodnike. V nasprotnem primeru bomo zaradi neekonomske cene prisiljeni pač hoditi v dolino peš in s tem obremenjevati kolena in posledično tudi osiromašiti blagajno, kar pa je v obojestransko škodo....torej odgovorni naj dobro premislijo, časi namreč niso rožnati in potrebno bo NUJNO prisluhniti narodu....:)

Gost

#2

2014-12-14 14:34

#1: -  

 Spoštovani!

Zahvaljujem se vam pisno podporo in vas obenem prosim, da naša skupnja razmišljanja prenesete do tja, kamor naši glasovi redko ali nikoli ne sežejo.

Robert

 


Gost

#3

2014-12-15 10:07

Lena enosmerna vozovnica samo za spust 60-80 eur

Gost

#4 Re:

2014-12-15 11:15

#3: -  

 Najbrž ste mislili letna enosmerna vozovnica - se vsekakor strinjam in sicer za pohodnike...

 

l.p

 

robert


Gost

#5

2014-12-16 15:27

Zelo dobra pobuda!

Gost

#6 Re:

2014-12-16 19:39

#5: -  

 Hvala!

 

Robert


Gost

#7

2014-12-17 12:39

Jaz bom hodil peš, podpiram pa vse, ki bi se za razumno ceno peljali. Vse se obrača proti uporabnikom, upam, da tudi naša gondola :-)

Gost

#8

2015-01-05 21:23

Se mi zdi pametna ideja in jo seveda podpiram. Tudi sam sem pogost obiskovalec našega Pohorja, sicer bolj s kolesom, pa vseeno. Naj v glavah odgovornih prevlada že enkrat mnenje, da je boje razmišljat o kvantiteti za manj denarja....in ne obratno.
lp
kolesar

#9 gondola

2015-03-19 08:10

Noben pa ni razmišljal, da bi bila recimo sezonska poletna karta katera bi vključevala 1x prevoz kolesa na dan? Saj marsi kateri kolesar bi kupil takšno karto, če bi mu omogočalo vožnjo po Pohorju. Ne vozimo vsi bikeparka. Leta 2014 je bila takšna opicja za 120evrov in je delovala fenomenalno.




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...