Ustavimo fracking v Sloveniji!

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Ustavimo fracking v Sloveniji!.


Gost

#126

2015-09-14 13:33

Ne podpiram uničevanja zemlje za dobiček konglomeratov.

Gost

#127

2015-12-29 21:27

Zato, ker bi rad tudi v naslednjem desetletju pil vodo, ki priteče iz tre izvirov. Curek je iz leta v leto tanjši. Z novo tehnologijo bodo verjetno poskrbeli, da še kapljalo ne bo. Pred šestdesetimi leti so z nov tehnologijo uničevali podtalnico. V vodnjaku, pri teti v Petišovcih, že dolgo ni pitne vode. Voda pa je vir zdravja.

Gost

#128

2016-05-01 15:49

Peticijo podpisujem iz razloga, ker sem zgrožena nad našo politiko, da dovoli uničevanje našega okolja in edinstvene pitne vode, brez katere ni možnosti življenja in to kot popotnico pušča našim in tudi svojim otrokom. Tovrstna poseganja v notranjost zemlje lahko pripeljejo do katastrof, katerim smo v današnjem času vse več priča, saj se nam narava za vse to krepko maščuje.

Gost

#129

2016-05-02 08:15

Ker je dovolj neomejenih pravic kapitala na škodo človeške družbe!
Imamo le en planet na voljo in prišli smo do točke, ko tako več ne gre naprej!

Gost

#130

2016-05-02 08:22

Ker je dovolj neomejenih pravic kapitala na škodo človeške družbe!
Imamo le en planet na voljo in prišli smo do točke, ko tako več ne gre naprej!

Gost

#131

2016-05-02 08:23

Ker je dovolj neomejenih pravic kapitala na škodo človeške družbe!
Imamo le en planet na voljo in prišli smo do točke, ko tako več ne gre naprej!


Gost

#132

2016-06-23 08:04

Ker mislim, da je kapitalizem sel predalec in ogroza zdravje in zivljenje ljudi in okolja. Potiho se dogaja tretja svetovna vojna, s katero si bogatasi jemljejo se vec v svoje roke, na nas racun. Posledice bomo nosili mi in nasi potomci, zato sem odlocno proti!!!



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...