VRNIMO BREZDOMNIM NJIHOV DNEVNI CENTER V KOPRSKEM MESTNEM JEDRU!


Gost

#1

2015-03-29 08:56

Nesprejemanje ali izločevanje sočloveka kot strategija življenja se stopnjuje potom zaničevanja, ogrožanja, izkoriščanja, v nemoč, novodobno suženjstvo, brezposelnost, brezdomstvo. Veliko je odtenkov, veliko je postaj in to je zadnji vlak.
kr ena

#2 Re:

2015-03-29 12:44

#1: -  

Res je! In žalostno je! Pa vendar....kot družba moramo odreagirati kadar vidimo nepravico. Največkrat to dan današnji počnemo preko socialnih omrežij kar ni najbolj spodbudno, saj smo ljudje zares močni samo takrat, kadar fizično stopimo skupaj. Le skupaj imamo pravo težo, da nekaj spremenimo. Pa še- povežemo se z podobno mislečimi in naenkrat postane naš civilni boj, tudi naša socialna mreža, kjer si lahko najdemo resnične prijatelje. Združevanje je ključnega pomena, saj je veliko težje zaničevati, izkoriščati ljudi, ki so trdno povezani... Da pa med nami po cesti hodijo v letu 2015 lačni, revni, brezposelni in celo takšni, ki dejansko so zaposleni, pa ne morejo preživeti zaradi premajhnega plačila- je pa sramota in ogledalo vseh nas. Enih ki so to naredili in drugih ki to telerirajo.


Gost

#3

2015-03-30 15:37

Zato ker je to prav.

Gost

#4

2015-03-30 17:43

Dobiti morajo možnost vsaj osnovne človeške oskrbe. Ne razumem zakaj so ga zaprli...seveda denar.

Gost

#5

2015-03-30 19:32

Za narod - za potrebne !

Gost

#6

2015-04-02 06:24

Ker se mi ne zdi prav,da nekateri mešcani v Kopru nimajo zagotovljenih osnovnih potreb..mogoče bom naslednja jaz....

Gost

#7

2015-04-17 10:56

Zaupam MC Podlaga, da deli verodostojne objave.
Če je tako, kot sem prebrala, potem si zelim, da bi vsi tisti, ki jim je ta prostor pomenil vsakodnevno, vsaj minimalno olajšanje, imeli ponovno to, ali še boljšo možnost. Bolijo me krivice, nasilje, lakota, brezdomstvo...in še marsikaj. Kot Človek in prostovoljka na več razlicnih področjih poskušam po svojih sposobnostih prispevat v skupnost. Zato sem podpisala. Eda La Vita iz Sežane

Gost

#8

2015-04-18 18:34

#7: -  

Zdravo,

res je, MC Podlaga se je odzvala prošnji za delitev peticije za kar ji gre zahvala.