ZA ZVIŠANJE CENZUSA PRI SUBVENCIONIRANJU OSNOVNOŠOLSKEGA KOSILA

ZA ZVIŠANJE CENZUSA PRI SUBVENCIONIRANJU OSNOVNOŠOLSKEGA KOSILA / Obvestila / OBVESTILO / Komentarji

ursa

#1

2015-07-17 19:52

Juhu ☺ Cestitke za trud!


Gost

#2

2015-07-17 21:23

Poslanci, ki so reveže ustvarili, zdaj dajejo vbogajme in pri tem celo mislijo, kako dobrotljivi so! Za državljane, ki so, ne po svoji krivdi, v objemu revščine (tudi 360EUR ne zadošča za pokritje vseh stroškov!), je škoda vsakega EUR-a, je pa denar za visoke plače, honorarje, nagrade, vzpodbude, za oboroževanje, za cerkev, za stranke, za medije, za odlive v zasebne žepe, za ....! Ampak na koncu moramo biti hvaležni, da so se sploh usmilili najbolj ogroženih?!

Gost

#3

2015-07-18 09:09

Sem babica in sem zelo vesela prvih napredkov za otroke - oziroma kosila . Želim si , da bi imeli vsi otroci v šolah kosilo . Starši pa naj prispevajo res po svojih zmožnostih . T
Kikonka

#4 Re:

2015-07-18 14:58

#2: -  

 Točno tako kot je zapisano. Pokvarjeni so da bolj ne morejo biti. Lahko bi to uvedli že s 1.9. 2015 in nasitili marsikaterega otroka. Za vse druge neumnosti in zgrešene "projekte" ter plačilo birokratov v "agencijah za traženje ruda i gubljenje vremena" je vedno dovolj denarja. Brez problema in ažurno. Za otroke in ljudi ki se preživljajo s sramotno nizkim dohodkom (kje pa piše da je minimalec obvezna višina plače???) ter vse ki prejemajo DSP pa denarja ni. Ta sistem mora umreti ker je strup za večino ljudi. Torej...ko bodo volitve treba dobro premisliti koga se bo obkrožilo. Alternativo med strankami zdaj imamo. In to dobro.


Gost

#5

2015-07-19 10:55

Super! Bravo mi! Skupaj zmoremo vse!

Gost

#6

2017-09-30 14:27

super da bojo imeli otroci topli obrok