ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH / Obvestila / Poziv h glasovanju na referendumu to nedeljo #casjeZA / Komentarji

Anka

#51 Re:

2015-12-17 15:24

#25: -  

 Da, ZA! Nikakor pa ne razumem globoko vernih kristjanov, kako so lahko polni sovraštva in proti. Sveta družina, ki jo bomo vsi častili, ali iz tradicije ali iz globoke vere, je ljubeča, vzorčna družina, ni pa biološka družina. Torej družina polne ljubezni! Ali ni to bistvo družine, pa če je "popolna" ali enostarševska. Kako lahko pljuvajo po "neklasični" družini? Ali ne zahteva še mnogo več predanosti in skrbi? Za vsakega otroka gre! Ne za naše otroke. Ti imajo nas, svoje starše in nihče se ne vtika v naše otroke, razen provokatorjev z bednimi gesli. Gre za otroke, ki živijo v drugačni družini a so Lubljeni. Ne pljuvajte po njihovih starših, bioloških ali nebioloških, ne vpite vanje svoje pokvarjenosti in sovražnosti

Zakonska zveza še NI družina in naj bo za VSE, ki si jo želijo skleniti, enakopravno partnerstvo.

Anka


Gost

#52

2015-12-17 19:57

Hvala vsem, ki ste ZA najinega otroka :)
Lp Ana

Gost

#53

2015-12-18 20:19

Jaz bom obkrožil PROTi, ker se mi zdi to edini možni odgovor


Gost

#54

2015-12-19 07:28

Razmišljam in delujem v smeri, razumevanja drugače mislečih in da ni vedno prav le tisto česar sem vajena in so me učili,čeprav vs najboljšimi nameni.V aktivnem življenskem obdobju sem se srečala s kar nekaj pari -(dve istospolni osebnosti) in hitro privadila temu, da sta par.Zato podpiram vse dobre,zanimive in stabilne,čustveno inteligentne osebe.