ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH / Obvestila / Referendum to nedeljo - zadnji poziv / Komentarji


Gost

#1

2015-12-18 17:14

Vsekakor! Vanja


Gost

#2

2015-12-18 18:49

Glasovala bom ZA, ker želim, da ljudje živijo v ljubezni in skrbijo za posvojene otroke lepše kot živijo le ti v nekaterih družinah z očetom in materjo,...veliko je trpečih otrok! Vem!

Gost

#3

2015-12-19 00:11

Pozdravljeni, glasoval sem že in to ZA.
Če pa smem biti malo kritičen, lahko bi bili malo ostrejši. Ko sem bral komentarje se mi zdi nerazumljivo zakaj niste izkoristili težkih škandalov v Italiji. Poleg napisanega je bilo pokradenega s strani duhovnikov na stotine tisoče evrov in to denarja, ki so ga donirali verniki za bolne otroke. Toliko o tem kako se gre za otroke. En duhovnik je samo v eni noči "zagonil" 30.000 eur pokradenega denarja za zabavo. itd. Res škoda, da niste tega izkoristili.
Morda ne bi škodovala kakšna prošnja za podporo npr. Madonni, Gorgeu Michaelu, U2, kak znan klub, autirani športniki in podobno.
Močno upam, da bo uspelo, če ne, naj bo to šola in naprej ponovno do zmage!
Zahvala vsem, ki ste se potrudili.
Morda naslednja peticija: duhovščino naj plačujejo samo verniki - od njihovih dohodkov, v Nemčiji se mi zdi, da je 11%


Gost

#4

2016-01-09 15:58

Nazalost oni so bili bolj organizirani .Demokracijo izkoriscajo desnicari.Zivimo v novem srednjem veku.
Lep pozdrav vsem ki ljubijo svobodo.
jasna