Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek.

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2016-03-31 21:01



Gost

#2

2016-03-31 21:03

Ker si otroka zasluzita ziveti pri starih starsih

Gost

#3

2016-03-31 21:09

ker sem za to , da vnuki spadajo v družino

Gost

#4

2016-03-31 21:10

Nikoli ne veš, kaj te čaka naslednji trenutek. Če se nama kdaj kaj zgodi, si želim, da najin otrok odrašča v njemu poznanem okolju, pri ljudeh, ki ga imajo radi in ki jim zaupava. Nikakor pa ne, da ga dodelijo popolnim tujcem. Zato sem jo podpisala in ce bi bilo dovoljeno bi jo vsak dan vsaj 10.000 X !!!!! Za otroke gre.


Gost

#5

2016-03-31 21:11

zato,ker sama osebno mislim,da csd nima pravice odtujiti otroka starim staršem,saj je njihov vnuk,ja kam smo pa prišli,saj otrok ni kos kruha ki ga vzameš,ja najbolje bo ,da tista oseba,ki je za to odgovorna vsem potem otroke vzame,na podlagi tega kolikokrat je bil otrok na leto bolan,potem sem kao neodgovorna mama ali kaj,pa saj ne more biti res,v tujini lahko otroci ostanejo pri starih starših,ki za njih skrbijo,jaz že dolgo vem da csd ne dela v korist otrok,poznam primer,ko je 16letnik nasilen do mame,ko je non stop policija na vratih,ko mama prosi,naj ji csd pomaga fanta spraviti v popravni dom,ko ji policija reče,ker je oseba mladoletna in da je zanjo odgovorna,vsi pritisnejo na mamo,ki ne more več in prosi vse institucije za pomoč,pa se nihče ne zgane,sama se bori s tem problemom,namesto da bi ji pomagali,ker ne vidi več izhoda,tu pa ne stori csd nič. Stara starša ki pa sta po vsem prebranem v kontekstu,solidna prijazna in razumevajoča človeka,pa čeprav z majhno kvadraturo stanovanja,na podlagi csdja,ko so ugotovili,da sta neprimerna za vzgojo otrok,na podlagi česa,reveža,to je kraja otrok in za to naj bo csd in dotična oseba definitivno kaznovana. Če bi to storili meni,bi se lastnoročno spravila nanjo,otrok je moj in jaz njegova mama pa naj bom kakršna koli pač sem.

Gost

#6

2016-03-31 21:13

Vsak otrok ima pravico do ljubezni in domače topline, ki jo lahko nudi le družina. So izjeme a te so na vseh področjih. Nihče me ne bo prepričal, da bi za mojo vnukinjo tujec lepše in boljše skrbel kot jaz, da ne govorim o otrokovem zaupanju in ljubezni do starih staršev. Babice in dedki smo zakon, kadar pa smo postavljeni pred dejstvo vzgoje pa brez skrbi TUDI TO ZMOREMO!
nely

#7

2016-03-31 21:14

ker stari starši poznajo svoje vnuke kot "starši"....


Gost

#8

2016-03-31 21:15

Ker je edino pravilno, da otroci ostanejo v druzini, ker nihce ne more za njih bolje poskrbeti kot stara starsa, katera sta ze prej skrbela za njih...ni zakona, ki bi lahko to preprecil, so pa na zalost samo nesposobni ljudje na funkciji...

Gost

#9

2016-03-31 21:15

Je komentar sploh potreben na vso to svinjarijo CSD.

Gost

#10

2016-03-31 21:16

Nima veze kvadratura stanovanja, pomembna je ljubezen. Te pa pri rejnikih ni nikoli toliko kot pa.pri starih starsih. Pri 15ih sem.ostala brez mame(sestra je bila stara le 12) oceta ni bilo skoraj nic doma, za nas sta skrbela stara starsa! Najboljsa sta bila!!!


Gost

#11

2016-03-31 21:18

Zato, ker bi morali v prvi vrsti dobiti pravico do posvojitve sorodniki - dedki in babice ali tete in strici!!!!

Gost

#12

2016-03-31 21:18

Zato, ker me moti ravnanje centra s starimi starši in otrokoma. Brez čustev, kod, da so materialne dobrine več vredne, kod ljubeča roka, ki poboža in objame. Ne zaupam v strokovnost teh CSD-jev, navadna birokratska združba, ki ji v resnici ni mar za žrtev, v tem primeru otroka in stara starša.


Gost

#13

2016-03-31 21:18

Ker je za otroka boljse ce zivijo z starimi starsi ,kot z tujci .............ker je to100 procentof boljse za njiji in za starse......kot da ni dovolj  ze da brez mame........      Csd si pa dovoli prevec kar je visek je visek .......gre se tudi za nase otroke ....nikoli neves kaj ti zivljenje prinese.....


Gost

#14

2016-03-31 21:20

Spoštovani!

Dedki in babice so očitno dobri le do takrat, dokler se ne pritožujejo nad majhnimi pokojninami oziroma takrat, ko delajo v nedogled, že napol mrtvi. A niso pa dobri za to, da bi poskrbeli kot že ničkolikokrat za svojedva vnuka? Sramota za Slovenijo! VRNITE OTROKA nazaj v varno zavetje!

Gost

#15

2016-03-31 21:22

zato ker me boli srce da so starim staršem odvzeli vnuke,nej zadosta ka sta ostala brez hčerke zaj so jima vnuki pomenili vse,živela sta za dobrobit otrok zaj pa ponovni udarec vnuke odvzeli pa poslali med tuje ljudi!pa valda ka bi med svojimi bila bole srečniva kak med tujimi neznanimi ljudmi,bogiva maliva brez mamice sta ostala pa še zaj brez babice pa dedija!sramota!!!!!

Gost

#16

2016-03-31 21:23

da se uredijo zadeve

Gost

#17

2016-03-31 21:28

Podpisala zato, ker se dogaja krivica otrokoma !!!

Gost

#18

2016-03-31 21:28

Če imajo vnučki še svoje stare starše pripadajo njim,ne pa tujem .


Gost

#19

2016-03-31 21:29

Ker sem tudi jaz mlada mamica in vem, da bi ljudje, ki mene ljubijo bolj kot življenje samo, lahko ljubili tudi moje otroke. Kar je naredil CSD je dokaz kako ničvredna je največja vrednota in sicer spoštovanje do družine.

Gost

#20

2016-03-31 21:29

Ker se godi krivica ,kdo pa bo bolje poskrbel za vnuke ,kot dedi in babi,lepo vas prosim,to se lahko dogaja samo v Sloveniji


Gost

#21

2016-03-31 21:30

Ker je to sramota!!!otroci se ravnokar navadijo starih staršev in potem vzamejo!!!uglavnem to je zalostno zelo!!!
!!

#22

2016-03-31 21:30

? Kaj vam pa ni jasno?? Normalno da stari starši otroka ne morejo POSVOJIT ker s tem postane brat/sestra svojim staršem. Nihče jim ne odreka pravice da postanejo URADNI SKRBNIKI otrok. Ampak na papirju pa ne morejo biti stari starši zapisani kot starši. Ne, zopet ne gre za otroke ampak zblojene predstave! 


Gost

#23

2016-03-31 21:35

Ker je to najboljše za otroka...

Gost

#24

2016-03-31 21:36

podpisala SE ker imam sina tilna z avtizmom in VEM da se otrok z avtizmom najbolje počuti v bližini DOMAČIH ter NI PRAV DA CSD TO DOVOLJUJE PO NJIHOVIH ZAKONIH naj si te zakone nekam vt...... lp in SRENO

Gost

#25

2016-03-31 21:38

Zato ker so prvi v vrsti ozji druzinski clani stari starsi bratje sestre tete strici itd potem pa nekdo XX. Dovolj je lobiranja in podkupovanja na vseh podrocjih trpijo pa vedno tisti ki nebi smeli. Dovolj !!!