Zahtevamo odpravo nepravilnosti pri obravnavanju rastline konoplje


Gost

#76

2016-06-13 00:04

Podpisala zato da .se zacne zdraviti s tem ne pa kemija ki nas ubija.in jo podpiram v celoti
Tisti ki so proti pa itak vedo zakaj.???

Gost

#77

2016-06-13 07:25

tudi če vse to o zdravljenju ne bi bilo res;raje vidim;da imam pred sabo zakajeno osebo;kot pa pijano:Zakaj? zaradi agresije;ki vemo komu pripada

Gost

#78

2016-06-15 08:17

Konoplja zdravi,zaupaj n aravi.Konoplja as boljši ju3.

Gost

#79

2016-06-15 17:53

čim več ljudi osveščat in obveščat o pomembnosti podpisa-glasa . . in jasno razlago zakaj DA - Ja in še več in več ....

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2016-06-15 18:40


#80

#81

2016-06-15 18:42

Ker se mi zdi to moja dolžnost in v podporo rastlinam ter njihovi neoporečni pravici za dostopnost do ljudi, ki jih potrebujejo.


Gost

#82

2016-06-16 09:02

Ker je konoplja zdravilo.

Gost

#83

2016-06-16 19:44

A gyógyszer lobbit meg kell szüntetni.! Ami gyógyít, fájdalmat szüntet, azt kell engedélyezni. A népirtást fejezzék be a kormányok!
Ha amerika engedélye kell hozzá, akkor szerezzék meg.
Amerika le védte ezt a a füvet!!!! Izraelben minden formàban, és mindenben használják a füvet!!!! Nekik miért lehet???

Gost

#84

2016-06-16 22:10

se popolnoma strinjam glede konoplje če bi jo dovolili bi moja mama še sigurno bila z nami in gledala vnučke kako rastejo prokleta Farmacija

Gost

#85

2016-06-17 16:54

rad bi postal legalen-30 let ilegale 2 mač

Gost

#86

2016-06-19 20:51

Zato, ker resnično zdravi, in je naravna rastlina brez kemije.

Gost

#87

2016-06-23 10:48

zato, ker je tako prav :)!

Gost

#88

2016-08-12 13:42

Za to ker sem se tako odločil.

Gost

#89 Re:

2016-08-13 13:23

#3: -  

 Dolžni smo sami skrbeti za lastno zdravje. Prav tako za "zdravje" narave, katere smo del. Zakaj nam iz Bruslja diktirajo kako bomo živeli in skrbeli za naše zdravje ? Zato, ker smo hlapci in smo del (čeprav proti volji večine ) te kapitalistične združbe, katera IMA PRAVICO, da poleg svojih članov skup našimi poličnimi poltroni ukazuje. Čim prej ven iz te gnile EU, prej boljše za nas i naše zanamce. 


Gost

#90

2016-08-19 09:51

imam fibromialfijo.zdravila ibuprofen, ketonal,diclo duo,lyrica,paroxat in trittico.od zdravil najbolj uporabljam ibuprofen in lyrico.z daljšo uporabo doživljam vrtoglavice, slabosti,prekomerno potenje,zbadanje v jetri in levi ledvici in sčasoma, po daljšem jemanju bolečine ne nehajo,ampak se bolj pojavljajo ti stranski učinki.ko imam denar, žal v kriminalu,kupim travo, ki mi pomaga in toleranca se ne viša.težava je v tem, da nimam pa dostopa do vedno iste trave, kar je večinoma skunk,pri katerem moram biti previdna na dozo,da je protibolečinsko in ne prveč raztrešene misli,ampak da je tudi glava lahko fokusirana.težava..kriminal,finančna nedostopnost(ni na recept),katera je prava za mene..tako, da za zdaj kombiniram, ko ni denarja jemljem lyrico,ko je vzamem travo,prepučem telo kemije in tako.v glavnem meni za fibromialgijo POMAGA.od lyrice pa včasih al zaspana al pa hiperaktivna preveč uff in na ledvice prasica seka takoj,ta lyrica,jaz bi pa rada še, kaj naredila,ne pa da se samo ukvarjam s temi jebenimi bolečinami.trava mi pomaga tudi, ker mi sprosti mišice,lažje naredim raztegovalne vaje, ki so nekako osnova,da lažje hodim pokonci pri 43 letih.in mi je lažje hoditi,da nisem priklenjena,ko sem pa tako rada v naravi.v veliko pomoč mi je pa tudi pes, ki me vleče in me spravi v dobro voljo,grizlja,je namesto akupunkture,ki tudi predraga.žalostno je,da nas ljudi s to diagnozo usmerijo samo psihiatru,a drugih terapij nam ne omogočijo,hja,spet,če si lahko plačaš in je začaran krog,ker nisi sposoben več delati standardnih del za denar.začaran krog.v glavnem trava mi pomaga, da opravim vsaj čiščenje,kuhanje,pisanje,sprehod s pesom in trgovino.tega brez zdravil ali trave sem nezmožna opraviti..še dobro,da sem si pogruntala,ker drugače si tako dol,da resno že začneš razmišljati,kako bi prekinil to trpljenje (samomorilne misli)žal!ker si pač težek za okolico in okolica za tebe tudi!hkrati pa še ta občutek nekoristnosti,ubija.moj pes in trava priznam mi dosti pomaga,da so te težave veliko veliko lažje.še celo razmerja s kakim moškim si ne morem predstavljati, ker pač žal,bolezen zahteva neko svojo rutino,ki pa ne pripada neki običajni rutini,zbujanje,razgibavanje, sprehod,počitek,malo dela,počitek,delo,počitek, to pa redki razumejo.z uporabo trave manj me boli,bolj sem vesela,pa še pojem vsaj nekaj,tako pa jesti ne morem in tablete na prazen želodec,skuham pa mi gor dvigne,ko bi mogla,kaj v usta dati.priznam, da če ne bi lahko kupila te trave,bi bila al čisto v pizdi,najbrž v kaki instituciji zaprta,ne ješ tablete,sfuzlan,tako pa raztegnem,grem ven,lačna,jem,kaj napišem,počitek in si razdelim dan,da je ravno prav.lp

Gost

#91

2016-10-31 22:38

Zato ker rabimo samooskrbo in prosto sajenje

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2016-11-07 15:50



Gost

#93

2016-11-07 15:55

da gremo dalje, halo kaj nam sploh ni jasno, da o tem odlločamo...konoplja je prisotna in pri sebi smo... rad bi da postanemo zopet naravni in veseli...
lukapo

#94 Konoplja

2018-08-27 18:59

Do takrat pa lahko preberete vodič o že legalnem CBD olju, njegovih učinki, stranskih učinkih in izkušnjah uporabnikov. 

https://konopljazdravi.si/cbd-olje/cbd-olje-uporaba/