Ustavimo fracking v Sloveniji!

Ustavimo fracking v Sloveniji! / Obvestila / Petišovci v luči CETA in TTIP / Komentarji


Gost

#1

2016-10-04 16:01

Aleš...super napisano. To je treba spraviti v domač parlament (verjetno samo preko Združene Levice), v EU parlamentu pa lahko računamo le na pamet in nepodkupljivost Šoltesa, vsi ostali glasujejo v ykladu z navodili strank, le te skladno s "svojimi" evropskimi strankami podobnih nazorov, le da imajo njihove velike države korist preko multinacionalk...mi pa igramo vlogo sužnjev. Ja, preklet naj bo ta daljnoviden Cankar, ki nas opisal kot "hlapce, v hlapčevstvo rojene"! Lp Borut

Gost

#2

2016-10-04 19:54

Glede tovrstnih zadev je vsaka debata nična.. NIHČE nima pravice odločati o tem, kaj smemo jesti, saditi, jesti. Nikomur ne dajem pooblastil. Zaradi vprašanj CETE, TISE, chemtrailov, genskih organizmov, cepljenj, frackinga in ostalih posegov v mojo osebnost pa vidim, da mi izvoljeni aparat ne služi. Torej me ne zastopa, ne ščiti. IZ
REKAM PODPORO ponovni vzpostavitvi zdrave logike in razpustitvi vseh obstoječih sistemov.
In the Know

#3

2018-11-13 10:11

Predlagam, da vse, ki so - ali bodo - glasovali za take sklepe, ki uničujejo naravo in človeka, preselimo tja na mesto črpanja, skupaj z njihovimi otroki, da jim bodo fracking izvajali pod ritjo. Potem bomo pa videli, kako jim bo to všeč, bandi arogantni! Naj se zadušijo v lastnem strupu.




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...