Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo / Obvestila / Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo / Komentarji


Gost

#1

2013-11-18 12:52

"Če si bodo vsi podpisniki peticije znižali plačo na minimalno, si jo bom imel tudi jaz"
Kako plehek argument. Meni ustreza tudi obrnjena šahovnica: da vsi podpisani sami odločamo o višini svoje plače.

Gost

#2

2013-11-18 12:52

ja saj nas je že večina na minimalcu, ki ne zagotavlja več niti preživetja...sram jih je lahko, da nam s polnimi žepi solijo pamet...

Gost

#3

2013-11-18 13:04

Takoj podpišem!

Gost

#4

2013-11-18 13:07

tudi jaz bom šla v akcijo, da jih zberemo čim več!

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-11-18 13:08


Ajrad

#6

2013-11-18 13:08

Kje so sindikati?

Gost

#7

2013-11-18 13:09

Bravo, tako naprej, takoj pofpišem in vspodbudim še mnogo drugih.
Iztok

Gost

#8

2013-11-18 13:11

Rok, v pričakovanju obvestila o začetku zbiranja podpisov na upravnih enotah, Vas pozdravljam in se vam iz srca zahvaljujem za vse, kar ste naredili za nas do sedaj.

Tanja

Anonymous

#9

2013-11-18 13:12

GAMAD POKVARJENA. Vso to izkoriščevalsko ekipo je potrebno likcidirati ! nikoli več na bilo kakšno politično ali napredno funkcijo samo težka fizična dela in to najmanj 70 let do upokojitve, to so tudi nji+hobi produkti naj satani vidijo kaj je to življenje reveža !

Gost

#10 Re:

2013-11-18 13:13

#1: -

No, ker od nas dobivajo plačo, jim bomo mi tudi določili plačo kot jim gre. Minimalca in pribitek po uspešnosti. Iztol

 

 

 


Gost

#11

2013-11-18 13:14

Banda pokvarjena! Nismo mi zafurali državo, ampak oni! Oni naj tudi vračajo dolg! Mi ga ne bomo!

Gost

#12

2013-11-18 13:16

Respect za vložen trud. Ko bo čas za podpisat peticijo na upravni enoti, bo moj podpis tam.
lp.

Gost

#13

2013-11-18 13:17

Čakam na sporočilo.
ZXY

#14

2013-11-18 13:17

Podpišem takoj,treba je narediti nekaj konkretnega ,,,,ker drugače ne bo šlo...v 22 letih ni bilo hujše vlade...namerno želijo uničiti malega človeka da bi elita ostala in ne bi imeli problemov z penzionisti in spodnjim slojem...

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-11-18 13:19



Gost

#16

2013-11-18 13:20

Pogojevanje pred podpisom? Ma koga ima za ovce, nas??? Podpišeš, če se strinjaš z ZAPISOM!In on se je.Jao, kako pozorno potem šele bere nove zakone, ki jih dnevno producirajo pravni pripravniki( upam, da ne pravniki, sicer se je za ustrelit v koleno!! ) na vladi??? Take imamo in takih NOČEMO!!

Gost

#17

2013-11-18 13:20

S SPOŠTOVANJEM G. ROK,
NIKAKOR SE NE DAJTE!! MI SMO Z VAMI!! ŠE BOLJE BI PA BILO DA BI VSEM, KI SO DO DANES BILI V VODSTVU TE NAŠE KRASNE DEŽELICE, PREPOVEDALI ŠE KADARKOLI KANDIDIRATI NA POLITIČNI RAVNI! NAJ SE POSKUSIJO Z S.P.-ji, IN NAJ SI ZASLUŽIJO ZA PREŽIVETJE SAMI-TAKO KOT MORAMO MI.
LP
PI
Tanja

#18

2013-11-18 13:20

sramotno!! veliko nas niti (mininalne) plače nima... Fuuuj! dol s takimi ljudmi v vladi! Podpišemo takoj!
ZDAJ JE PA DOVOLJ!

#19 Sramotno obnašanje poslancev koalicije

2013-11-18 13:26

Hvala in le tako naprej, gospod Gros! Naj poskusijo lopovi vsaj pol leta živeti s tako nizko plačo in bomo videli, kako bodo cvilili. Izžemajo nas, iz žepov kradejo nam, sami pa sploh ne občutijo vseh teh obdavčevanj, saj so njihovi dohodki tako visoki, da so davščine zanje zanemarljive. Plačujemo pa jih VSI MI, mislim na bogat e plače poslancev, in to očitno zato, da v parlamentu afne guncajo in po pravcilu zavrnejo dobesedno vse amandmaje, ki jih predlaga opozicija, očitno najraje in z največjo slastjo prav tiste, ki bi prispevali k pravičnejši ureditvi in vsaj delni zaščiti najšibkejpših, za kar se opozicija trudi. Ste jih videli pred dvema dnevoma, kako so se obnašali, tudi ministri, na zares pomembni seji o davku na nepremičnine in proračunu za 2014? Čim se je oglasil kdo iz opozicije, so se začeli na glas posmehovati, razgrajati, klepetati in demonstrirati, kako jih prav nič ne zanima, kaj ima povedati opozicija - in kako so le oni edini gospodar in vladar v Sloveniji, vsi državljani pa njihovi podložniki in nič več! Takim osebkom je seveda treba TAKOJ znižati plače na minimalca; ko se bodo naučili dostojno obnašati in resno jemati velike težave in stiske svojih manj srečnih sodržavljanov in sodržavljank, pa se lahko začnemo pogovarjati dalje. Srčno upam, da bomo zbrali dovolj in še preveč podpisov in tudi nekaj dosegli z njimi! Le tako naprej, gospod Gros!

Lep pozdrav!

Gost

#20

2013-11-18 13:27

Nekoga od poslancev bi bilo potrebno na skrivaj pričakati za vogalom in mu zbiti par zob in zlomiti kakšen ud, ter pustiti jasno sporočilo. Dokler se to ne bo zgodilo se ne bo nič spremenilo. Nasilje ni rešitev, pomaga pa!

Gost

#21

2013-11-18 13:29

Upam, da bomo čimprej lahko na upravnih enotah podpisali ustrezen obrazec in jih zbrali več kot potrebnih 5.000.
Sem trenutno brezposelna in z možnostjo tri-mesečnega prejemanja nadomestila. In tudi moja prejšnja plača je bila minimalna, pa sem bila srečna, da sem jo prejemala. Pred njenim prejemanjem sem bila že tudi na zavodu brez nadomestila tri leta.
Za vse državljanje in z minimalno, s poslansko in NIČ plače - sta ista štruca kruha im isti liter mleka v isti trgovini po enaki ceni.

Gost

#22

2013-11-18 13:32

Dovolj mi je sprenevedanja poslancev, čimprej pričeti z zbiranjem podpisov na upravnih enotah, močno si želim, da nam uspe. S spoštovanjem Alenka Copič

Gost

#23

2013-11-18 13:35

pravzaprav bi lahko dobili povprećno plačo v RS brez dodatkov
pa da vidimo, ker poslanec bi nas takrat podprl

Gost

#24

2013-11-18 13:37

In tudi place v javni upravi bi se morale znizat na primerljive z tistimi v gospodarstvu, ker samo v Sloveniji je najbolj zazeljena sluzba v javni upravi in najbolje placana !

Simona Sirec

Gost

#25

2013-11-18 13:37

tako se dela, popolnoma podpiram, samo ko nas rabijo, se nam prilizujejo...lp