DEPOLITIZACIJA IVANA JANEZA JANŠE

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije DEPOLITIZACIJA IVANA JANEZA JANŠE.

Mark

#1

2014-01-25 22:34

Tvoja peticija žali ustavno ureditev RS o svobodi izražanja.

Če g. Janez Janša po tvoje žali, ponižuje določeno skupino državljanov RS, imamo VSI, ki živimo v RS, na voljo vse pravne možnosti, da organom pregona podamo predlog za kazenski pregon. Vse kar moraš storiti, je podati sum kršitve pri najbližji policijski postaji. Je popolnoma bezplačno.

Tvoja peticija pa poziva k "utišanju" drugače mislečega! Temu se strokovno reče nestrpnost! Vodi pa v politično enoumje, ki si ga Slovenija že po ustavi ne more več privoščiti. Če se resnično šteješ za državljana, ki spoštuje zakone se posluži zgoraj navedenih inštitucij.

Gost

#2

2014-01-25 22:41

Mora se že enkrat končati z tem Janšom.

Gost

#3

2014-01-25 23:08

To bi morali storiti že zdavnaj.....Ne odnehat, gremo dalje, ker jih je še veliko.

Gost

#4

2014-01-25 23:21

pa vsakemu ki ni cist prepoved v javnih ustanovah


Gost

#5 Re:

2014-01-25 23:25

#1: Mark -  

 tale gospod zame ni gospod, in tud tozba ne zaleze ker ne hodi na sodisca, in clovek kriminalec nima mesta v javnih ustanovah, verjetno ste eden njegovih da ga zagovarjate, nasa ustava je pa napisana za take izmecke in ne za rajo


Gost

#6

2014-01-25 23:26

zapret je dal klosarja, ki ga je sam ustvaril

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2014-01-26 00:23



Gost

#8

2014-01-26 00:52

dol z janšo

Gost

#9

2014-01-26 08:11

Dodati potrebno še 3/4 SDSa!

Gost

#10

2014-01-26 14:27

Ta oseba se nima kaj več pojavljati v javnem prostoru zaradi žalitev državljanov Slovenije in nespoštovanja pravnega reda.
Rafaelus

#11 DEPOLITIZACIJA IVANA JANEZA JANŠE

2014-01-26 22:31

SE NE STRINJAM.
.
Prepričan sem da je dovolj politikov in stricev iz ozadja ki bi jih morali LUSTRIRATI takoj po OSAMOSVOJITVI in ne bi sedaj plavali v tej politični GODLJI, Janez je pa v končni fazi le eden od osamosvojiteljev. Ni priljubljen verjamem da ni saj ne more če 20 let napada vladajočo KASTO in jim oporeka pravice katere so si sami vzeli kot nekaj samoumevnega ker so bili prej 50 let na OBLASTI.
Smrt komunajzariji, svobodo Slovencem!

#12 Re:

2014-01-26 23:47

#1: Mark -

BRAVO, Mark in Rafaelus!

Kot vidimo, je srmačekov, ki bi radi "eliminirali" (pardon, lustrirali bi ga radi) Janšo, natanko 48 :D. 
Zborček klovnov.
Morda je med njimi tudi kdo od tistih, ki mu vztrajno pošiljajo grožnje s smrtjo?

Bo treba malce obvestiti ustanove, ki so pristojne za takšenle nestrpni živelj, ki bi drugače misleče kar UTIŠAL.
Ne samo Janšo; tule bi nekateri "ukinili" kar tri četrtine SDS-ovcev. :D

Božčki bogi, vam mora bit življenje pač muka, zdaj ko niste več v dragi vam Yugi in partijskem enoumju...

Sicer pa so "take zadeve", takale "utišanja" vaši ideološki sorodniki že počeli!


Gost

#13

2014-01-27 00:36

mark in rafa...tukaj vajina mnenja niso pomembna,kaj vi mislite da smo vsi mi slepi in neumni? Naenkrat je pa Janša svetnik in Bavčar tudi ne? Obsojeni so po nesreči in slučajno so tudi bajno bogati? Vrjamem da niso edini ampak so pa med hujšimi!!! jaz se zahvaljujem vsem ,ki ste dali svoj glas se vidi da nas je kar dosti takih POŠTENIH. Upam da dobimo še več glasov in naredimo se kak korak naprej. peticijo lahko posredujete svojim znancem in prijateljem, jaz delam na tem da bo v prihodnjih dneh se več glasov in da nam uspe! ZA BOLJŠO PRIHODNOST

Mark

#14

2014-01-27 03:38

#13 in ostali,

Da ne bo pomote, prvi koentar nisem napisal zato, ker bi zagovarjal kakšnega od ti. blokov v Sloveniji, moji deželi! Nisem pristaš niti levice, niti desnice. Obe imata zelo, zelo pokvarjeno preteklost. Sem pa zagovornik vseh tistih, ki verjamejo v Slovenijo kot DEMOKRATIČNO in PRAVNO državo in razmišljao z svojo pametjo! Zato si tukaj upam izpostaviti tudi mojo identiteto. Ne bom pa si nikoli dopustil, da bi kdo meni prepovedal imeti svojega mneja in ga tudi javno zagovarjati. Še najmanj pa vsi tisti bojazljivi "opranci" tukaj, ki se ne upajo navesti niti imena, ki ne znajo razmišljati s svojo glavo in kar nekaj ponavlajo, kar so pač enkrat nekje slišali!

Vsak, ki se podpiše pod to peticijo naj se zaveda, da s tem podpira razdor v naši deželi, podpira enoumje in tudi krši bistvo pravnega redu RS in njene USTAVE, zame edine prave vere Slovenije!

Naš pravni red ni slab, je dober! Slabi in nesposobni so vsi tisti, ki naj bi ga izvajali, pa ga iz različnih razlogov nočejo ali pa ne znajo. To so dejanski sovražniki in rablji NAŠE DRŽAVE. Če bi ta sistem deloval, potem za ljudi kot so JJ, tov. Kučan, Jankovič itd., ne bi bilo mesta v tej deželi, še več, znašli bi se v velikih težavah z zelo težkimi obtožbami in bili na koncu tudi kaznovani!

Trdim, da ta družba lahko deluje samo v primeru, da bo vsak, neglede na pripadnost kateri od skupin v Sloveniji, bil pripravljen prisluhniti drugačemislečemu in s dobro idejo prispeval k razrešitvi razdvojenosti naše družbe. Jaz nimam nobenega namena tukaj zapostavljati najhujšega komunista, demokrata, kristjana, Srba, muslimana kot manjvrednega. Nobena skupina nima zgrešenega pogleda in bi se zelo hitro vsi med seboj dobro zazumeli, samo problem je v ljudih, ki nam vladajo, vidijo samo svoje koristi in jim ni mar za narodov blagor.

In ta peticija vsekakor ne rešuje tega problema ampak obratno, poslabšuje! Zato je nima prave vrednosti in bo kot taka, klavrno propadla!


Gost

#15

2014-01-27 07:55

ves 14 jaz sem se nekako spravil da vsaj nekaj naredim proti vsemu temu in delam kolikor lahko,ker mi ni vseeno za naso prihodnost.Kar počnem morda ni veliko in morda ne bo uspelo, morda pa bo! če bi bil ti drzavljan kot se spodobi in si res nekaj zelel za boljso prihodnost Slovenije, bi mi mogoče napisal: " hej prijatelj tvoja peticija ima nekaj napak,ki pa bi se jih dalo popraviti, rabiš pomoč?" ti z svojim razmisljanjem delas razdor,ker situacije ne stopnjuješ ampak jo ZAVIRAŠ s tem ko visiš na forumih in pljuvaš komuniste itd... meni osebno je vseeno ali začnemo z janso ali z senico, meni so vsi isti,ker kradejo nam iz denarnic za nase otroke!!!
haha

#16

2014-01-27 08:38

Janša je strahopetni sociopat, ki se skriva za monitorji in žali ljudi ki niso za njega ter polaga te žaljivke svojim ovcam v usta, da blejajo naprej!!! V javnost si itak ne upa!!!!

Gost

#17

2014-01-28 10:11

skrajni čas

Gost

#18

2014-01-28 11:09

...edino pravilno, da se že enkrat pospravi nekam....žalitev je več kot preveč...

Gost

#19

2014-01-28 15:45

LOPOVI NE MOREJO KROJITI NASE USODE!!!
NE SAMO TOTI SMRAD AMPAK VSI DO DANES, KI SO PRISPEVALI K TEMU, DA NAS POSKUSAJO UNICILI KOT LJUDI IN NAM POSKUSAJO VZETI DOSTOJANSTVO NAJ SE ZAVEDAJO, DA BO PRISEL CAS KO JIH BOMO KAZNOVALI!!!

Gost

#20

2014-01-28 16:01

NAVADNA POKVARJENA BARABA!!!

Gost

#21

2014-01-28 20:59

Kar ugotavljam da po plebiscitu, nam je šlo vse dobro do leta 2005 ko smo Evro prevzeli, po Drnovšku pa je šlo kar strmo dol. Povrh pa še niso hoteli iti, ker bi z novimi spremenili na bolje. Ampak ne... Še so goraj. Korito je tisto zaradi katerga jim je lepo (davki), seb si plačujejo kar tam v parlamentu zaprti in se hahljajo. Denarja pa ne dajejo, da bi te davke mi dajal. Raje pišejo zakone, da bi dobili še več. Ja gospodarji so teh trezorjev in zakonov, mi pa smo vosek ali kaj? Hvala lepa.


Gost

#22

2014-01-29 07:58

še mnogim drugim politikom bi bilo potrebno preprečiti nadaljnje javno nastopanje in vseh javnih funkcij, da bi se končno očistil politični prostor

Gost

#23

2014-01-29 09:13

Podpisala sem to peticijo ker mi resnično že preseda njegovo obnašanje in obnašanje njegove stranke in je že čas da se ga zbriše s političnega zemljevida ker dela samo škodo.

Gost

#24

2014-01-29 13:05

to so pobožne želje večine Slovencev

Gost

#25

2014-01-29 13:08

..Pejt Janez,pejt madona,dost te mamo..!.:-(