PROTI UKINITVI REFERENDUMOV in ZA SOODLOCANJE NARODA


Gost

/ #3

2013-02-26 11:11

dejavni moramo bit in se zavedat Ustavne pravice soodločanja ,saj gre za Narod ,sem del tega in s tem soodgovoren !Politiki naj delajo to kar so dolžni ,da služijo Narodu ,ker v nasprotnem so sovragi ! A sovrage ta Narod nažene ,ker ih ne RABI !!! Čas je da so stvari transparentne !Vse zahtevat javno ,ker tisto ,,skrito,, je samo Zlo !Jaz sem za ''Luč'' da vem kje živim !Amen ! Bog Dragi naj pomaga Sloveniji in Nebo !Molimo za Modrost !Potrebujemo jo ! In prosim politike naj uredijo da bodo tista letala ki nas zastrupljajo ,iz zveze NATO ,konkretno iz ZDA mafije ,ki šprickajo Strupene kemikalije ,''Camtraille''-naj uredijo da ta letala špricajo nisko ,na 100m višine ,da bodo tudi oni se okopali v teh strupih ,da im bo kapnilo da je to nekaj kar nihče ne potrebuje !Za kaj rabimo ,,Obrambni stroj,, če nas zastrupljajo ,naše otroke in bodoče rodove !? Kje je Slovenski Vojak ,da to ne dovoli !? Klimo umetno spreminjajo !Črno je njihovo srce ,ki imajo prste vmes ! Njihov Rod bo trpel ! Tako bo ,če vas ne reši sam Molostni ,za vas ni spasa ! Amen !