REŠIMO SLOVENSKI GOZD!

zeleni

/ #5

2013-09-04 05:19

Že več kot trideset let je moje poslanstvo zagotavlati trajnost donosov vseh dobrin, ki nam jih zagotavlja gozd ,doživel sem že tretjo reorganizacijo v gozdarstvu in danes me je sram, da sem gozdar,sram me je da živim v tem obdobju ropanja Slovenskih gozdov katere smo neokrnjene podedovali od naših prednikov,sram me je da se naši posranci ukvarjajo s problemi ki jih ni, da so dopustili nekaterim velikašem bogatenja na račun drves, ki nam dajejo les za izdelavo zibelk,ročajev in tudi krst v katerih se bodo tudi sami znašli in upam da bodo še lesene.Pobrali so nam pooblastila,zelene uniforme nas posadili za mizo in rekli piši,riši-načrtuj, saj denarja ni.Kontrolo pa dali inštitucijam,ki ne zna ločiti smreke od hruškea,ki jo zanima kaj pijejo naši traktorji ob spravilu lesa,kakšno debelino vozijo kamioni in kam, da bomo lahko sledili Pohorski ali drugi smreki, ki se na skladišču izgubi med miljon drugimi- zakaj -čemu.Nesposobni so predlagati ukrepe za izboljšanje stanja zato naj prepustijo slednje kmetu lastniku majnmega gozda, ki ga poseduje že stoletja pa mu še danes nudi vse kar potrebuje, pa pred njegovim imenom ni dr.mag.univ,dipl ing......!