Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo


Gost

/ #191

2013-09-19 08:26

Dragi vsi! Naj štejejo dejanja, ker naših misli in besed, vpitja in moledovanja tako nihče od "izvoljenih" noče slišati. Torej: na naslednjih volitvah pojdite voliti vsi, a tisti ki v ponudbi ne boste videli nič pametnega ali pa že nekajkrat videno, na volišču vsaj uničite ali onesposobite svoj volilni listek! Zakaj je to pomembno? Zato, ker bo procent udeležbe krepko znižal procente vsem, ki bodo zopet želeli h koritu ... Meni osebno je dosti kolobarjenja istih obrazov z istimi nameni! Pa še tisti, ki slučajno izgleda nov obraz ima za seboj starega inštruktorja ali pa je temu le oproda! Sedaj se pa dogaja, da je udeležba 10, 20, 30 ali pa do največ 60%, zmagovalec pa ima (če se ne gre slučajno v drugi krog) tudi do 70% glasov. Prava balkanska logika, ni kaj! Vse so si priredili, zato da bi nas stradali sebe pa redili ... Vse ostalo pa jih sploh ne zanima, saj smo v Evropi, kjer je zapovedana in uzakonjena poslušnost (ali pa bodo sankcije!), doma pa bo že nekako, ne? Sram me je, da sem del te demoralizirane nacije!