Vrnite Šavlijevim otroke!


Gost

/ #123

2013-12-21 09:06

Spoštovani,
hvala Bogu,da ni mračni srednji vek,zakonca Šavli,bi bila že na grmadi.Že nekaj let ne berem časopisov,tisto soboto,pa mi je soseda,prinesla časopis,ker ve,da tudi sama verjamem v živega Boga-ne v kipe!Takoj mi je padlo v oči Sveto pismo.Vse mi je bilo v trenutku jasno.Napisala sem komentar naslovljen na Slovenske novice,ni bil objavljen...Verjamem,da je naša družba v času prebujanja!Že sedemdeset let nam vlada čista tema,čas je,da zasije luč!!!Čudovito je kako Bog deluje,tako bodo slej,ko prej ustanovljene Kristjanske šole in vrtci.Kajti,kar nudi ta sistem šolstva je pošastno!!!NE spoštovanje je izvirni greh,učitelj nima nobene avtoritete,ker mu jo je odvzela oblast!Zakone so napisali očitno zlorabljeni otroci,takrat,ko so jih pisali,so bili že odrasli,izšolani,žal,pa z zamegljenim pogledom,jeze žalosti in razočaranja,nerazčiščene preteklosti.Žal psihično nestabilni,beseda MODROST jim ni dana.Najhuje je,da mislijo,da so naredili dobro.Za posledico imamo totalno bolano državo,brez vrednot,brez prihodnosti!!!Zanima me tudi,koliko in kakšnih otrok ima zaposlena,ki je naredila ta korak? NEDOPUSTNO!