TISA – NE HVALA! (najhujši strup demokracije)


Gost

/ #5

2015-03-08 10:53

Mogoče ni še prepozno, da rešimo edini dom ki ga imamo. So peticije dovolj? Osebno ne zaupam našemu parlamentu, sodstvu in vsej veji oblasti in odločanja, posledično ne zaupam ljudem, ki me zastopajo v EU. Pozabili so na: Resnico, Poštenost in Srčnost. Posledično smo ostali brez zdrave pameti tam kjer jo najbolj rabimo. Pri vodenju in odločanju v dobro vseh nas in našega skupnega doma. Predlagam ukinitev strank in zamenjavo kompletnga vodilnega in odlučujočega kadra v javni "državni# lasti. Država sem tudi jaz in ti. Stranke so pa pokazale koliko so vredne. Mehiška nadaljevanka. Tud brez tega se da. Brez vode ne gre. Ulica velemesta ima več prebivalcev ko cela moja domovina, zato vem, da bi lahko na enostaven in tudi za prisklednike in roparje stvari uredili na neboleč in dostojastven način. Mala dežela, ki poseduje najlepšo sobo v domu, zmore rešiti ljudi, da bomo ponovno legali zadovoljni spat in se spočiti zbujali. Država kot podjetje. Javni razpisi. Mala predusem pa organizirana in dobro plačana. Na razpise se lahko prijavijo vsi, ki prej niso posedovali vodilna mesta v javnem sektorju. Naše gospodarstvo sedaj prenese največ 18% DDV. 22% ne prenese in čez dve leti malega gospodarstva ne bo več. Dom se nam ruši in mi še kar sedimo. Apiliram na vse, ki imate še to voljo, da organizirate stranko, kjer resnica, poštenost, srčnost še obstajata, da rešimo sebe in svoj dom. Planet. Povsod po svetu je isto. Korupcija in kriminal. Mi pa delamo petke in svetke.
Albina Mlakar