ZAHTEVA VLADI DA PRESEKA KLIENTELISTIČNE NEPRAVILNOSTI V ZDRAVSTVU


Gost

/ #54

2015-10-20 16:56

Slovenija je žal ena velika gnila dežela. Vrednote kot so poštenost, prizadevnost in pridnost niso cenjene. Pošten človek nima nobene perspektive in si tudi ne more v življenju nič ustvariti. Kradljivci, lopovi in nepošteni ljudje se dobesedno delajo norca iz nas in neupravičeno bogatijo na naš račun! Sistem zdravstva je za nas navadne smrtnike katastrofa, bogataši pri zdravniku dobijo vse: napotnice pod hitro, najboljša zdravila, prijazen odnos zdravnikov.... Stara sem 57 let, pa do danes pri zdravniku pri močnem vnetju in visoki vročini še nikoli nisem dobila drugega zdravila kot Amoksiklav in Nalgesin tablete!? Pa sem bila morda samo 3 x v bolniškem staležu v vseh svojih letih delovne dobe. Elita (direktorji, pomembni privatniki, ravnatelji...) pa dobi takoj tiste 3 čudežne tabletke, ki te hitro pozdravijo, dobijo veliko obravnavo fizioterapij, dobijo zdravljenje v zdraviliščih... ne bom naštevala več, ker sem več kot razočarana nad sistemom zdravstva in našo državo, ki nič, prav nič ne stori, da bilo za nas navadne državljane kaj drugače! Skrbijo samo zase, majhen človek jih že dolgo ne zanima več. Izrekam vso podporo Dr. ERIKU BRECLJU, vsa čast mu, da se je zoperstavil nepravilnostim v zdravstvu! Pa da mu ne bi slučajno izročili odpovedi, tega si naj ne dovolijo, v tem primeru gremo pred UKC LJ!!! Zdravnike, ki jih zaradi nesposobnosti in nesramnega odnosa do pacientov "parkirajo" na podeželja, je potrebno odpustiti! Vsi vemo, da tako kot v drugih poklicih, tudi vsi zdravniki niso vredni tega naziva, saj je njihov cilj izključno ustreči zavarovalnici in ne pozdraviti pacienta. Naj ti zdravniki odprejo zasebno ambulanto, pa bomo videli, koliko pacientov bodo še imeli. Z vsem spoštovanjem!