Za gradnjo ograje na meji s Hrvaško


Gost

/ #267

2015-10-28 06:48

Za postavitev ograje je1 mesec prepozno.Glavni in najnevarnejši , najbolj organizirani so že v Evropi- Upam da bomo drugo leto lahko praznovali 25 osamosvojitve in samostojnosti. Vsak ki podpira ta naval , bi moral garantirat, da bo odgovarjal če pride do "zelenega" islam scenarija , ki se ga mi zavedamo. Nemčije ni več in zanima me kako bo Angelca reševala zadevo v mrazu in snegu, povečanem kriminalu raznih združb ki so se vrinili v EU prostor:Zanima me , če bodo ženske zdaj oblekle burko( sedaj je nimajo), kdo jih bo lahko zdravil in kje bodo pokopani: Bodo imeli svojo policijo? Koliko džamij bodo zgradili bogati arabci? ( lepa pomoč Evropi ) Islamizacija je že na polovici, sedaj še nosečnice, mraz , denarja ne bo, nemiri, ustanovili bodo ""stranke" ,prevzem oblasti in kaos.Nemci nehajte razmišljat o krivdi I in II vojne in se odločno postavite zase in Evropo.Upam da bomo mi te težave rešili sami
Novinarji so lovci na senzacije in ne pokažejo pravo temno plat te islamizacije in obstaja.
M