Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek


Gost

/ #5

2016-03-31 21:11

zato,ker sama osebno mislim,da csd nima pravice odtujiti otroka starim staršem,saj je njihov vnuk,ja kam smo pa prišli,saj otrok ni kos kruha ki ga vzameš,ja najbolje bo ,da tista oseba,ki je za to odgovorna vsem potem otroke vzame,na podlagi tega kolikokrat je bil otrok na leto bolan,potem sem kao neodgovorna mama ali kaj,pa saj ne more biti res,v tujini lahko otroci ostanejo pri starih starših,ki za njih skrbijo,jaz že dolgo vem da csd ne dela v korist otrok,poznam primer,ko je 16letnik nasilen do mame,ko je non stop policija na vratih,ko mama prosi,naj ji csd pomaga fanta spraviti v popravni dom,ko ji policija reče,ker je oseba mladoletna in da je zanjo odgovorna,vsi pritisnejo na mamo,ki ne more več in prosi vse institucije za pomoč,pa se nihče ne zgane,sama se bori s tem problemom,namesto da bi ji pomagali,ker ne vidi več izhoda,tu pa ne stori csd nič. Stara starša ki pa sta po vsem prebranem v kontekstu,solidna prijazna in razumevajoča človeka,pa čeprav z majhno kvadraturo stanovanja,na podlagi csdja,ko so ugotovili,da sta neprimerna za vzgojo otrok,na podlagi česa,reveža,to je kraja otrok in za to naj bo csd in dotična oseba definitivno kaznovana. Če bi to storili meni,bi se lastnoročno spravila nanjo,otrok je moj in jaz njegova mama pa naj bom kakršna koli pač sem.