Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Robert

/ #1640 Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

2020-05-15 11:24

Podpisal sem zaradi brutalne cenzure, ki jo izvaja svojat na MMC. Tam se obnašajo, kot da je to jnihov privatni vrtiček, na katerem kraljujejo po mili volji in brišejo poste, kakor se jim zljubi, tudi povsem legitimne in civilizirane komentarje, ki smernic in pravil foruma v ničemer ne kršijo. Na proteste glede tega pa odgovarjajo s floskulami o kršenju pravil, kršitev pa ne konkretizirajo. Zadnjič enkrat sem se pregovarjal s t.i. "varuhinjo pravic gledalcev", ki je pravzaprav varuhinja pravic cenzorjev na MMC, ki svojim kolegom krije hrbet pri njihovi samovolji. Na koncu brezplodnih prerekanj sem ji zabrusil, da naj nas nikar ne posiljujejo z lamentacijami, ko se bo nasledjnič kdo vtaknil v njihovo delo, kakšna krivica da se jim godi. No, na to ni bilo treba dolgo čakati, ko smo doživeli točno to: neskončno gobezdanje in posiljevanje s tem sranjem ob vsaki možni priložnosti. Ko sem to komentiral in navedel, kakšen odnos da imajo do svobode govora na forumu, seveda tega niso objavili. Zato sem Ilinki tudi naravnost povedal, da bom med prvimi podpisniki, ko se bo plačevala peticija za ukinitev obveznega rtv prispevka. Pa me je žal prehitelo dobrih 28.000 podpisnikov. Naj že enkrat razhajkajo to prekleto bando cenzorsko.




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...