Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Quoted post


Gost

#104

2013-10-05 19:39

glede na to,da obstaja še mnogo mehanizmov,ki jih naši parlamentarci še niso izrabili za zmanjšanje sive ekonomije ,davčne blagajne itd...500 milionov eur izgine iz zdravstvene blagajne na leto ,reforme zdravstvenega sistema pa se od 1991 nihče ne loti:))))....sem mnenja ,da si naši parlamentarci ne zaslužijo več kot minimalno plačo!!!.....zakoni so luknjasti, kazni za korupcijo so SMEŠNE(TO JE PRVA STVAR ,KI BI SE JI MORALI POSVETITI-da bi bila min kazen 5 let pa recimo do 40 let)....sem s.p..... grozi mi kazen od 1600-70.000eur če goljufam!!! ....za delo na črno,KI JE RAVNO TAKO UTAJA DAVKA JE ZAGROŽENA KAZEN 208 EUR......DRŽAVA ME SPODBUJA ,DA ZAPREM FIRMO IN ZAČNEM DELATI NA ČRNO!!!??????.....če mislijo,da so si s tako spisanimi zakoni zaslužili min.plačo ali sploh kaj več živijo v zmoti in na to jih je potrebno opozoriti!!!!!

Replies

Poper

#118 Re:

2013-10-05 20:06:30

#104: -

Se več kot strinjam z vašjimi navedki,naj dodam,da je kazen za gobarja,ki nabere več kot dva kg gob pravtako 208€.Stem nikakor ne zagovarjam tistih,ki jim je nabiranje tržna niša.Lp.