Vrnite Šavlijevim otroke!

Quoted post


Gost

#201 king

2013-12-25 10:00

Jaz bi pa gospo Šavli za 14 dni samo zapru v hišo čist na drugem koncu slovenije, brez internet in telefona. Pa me zanima kako ji bo gospod pomagu!!!

Replies

ESTERA

#202 Re: king201

2013-12-25 10:15:28

#201: - king

Veste mister king,

NEZNANJE JE TISTO,KI UBIJA!

Sveto pismo pravi: Ozej 4:6 Moje ljudstvo propada,ker nima spoznanja....

Če mi ne verjamete,si lahko preberete na netu je Biblia.net,ker verjetno je doma nimate

Veste,če vam je prav ali pa ne morate vedeti,da ste božja stvaritev.Sveto pismo je knjiga ŽIVLJENJA!


Gost

#207 Re: king

2013-12-25 12:01:24

#201: - king

Kaj pa če bi vas zaprli v hišo brez interneta in telefona - gospod King, da vidimo kdo bi vam pomagal ?

Kar ne želiš, da se zgodi tebi, tudi drugemu ne želi

 


Gost

#209 Re: king

2013-12-25 13:14:17

#201: - king Jaz bi pa gospo Šavli za 14 dni samo zapru v hišo čist na drugem koncu slovenije, brez internet in telefona. Pa me zanima kako ji bo gospod pomagu!!!

Prav je, da ste povedali svoje mnenje. Kaj pomeni izgubiti otroke, si težko predstavlja, kdor ni sam tega doživel.

Moji mami so v začetku 2. svetovne vojne ukradli sina. To so storili ljudje, ki jim ga je zaupala v varstvo , ko je morala na delo za golo preživetje. Ko je prišla po svojega nekajmesečnega otroka, ni bilo nikjer več nikogar. Takrat se ji je zrušil svet. Po vojni je v iskanje vključila vse možne organizacije in ljudi, ki bi bili lahko karkoli vedeli o otroku.

Iz otroštva se spominjam večerov, ko je utrujena mama pred spanjem pokleknila in molila rožni venec za svojega izgubljenega sina. Da bi mu bilo dobro, kjerkoli je že bil. Kadar ji je uspelo prihraniti nekaj denarja, sva šli na Brezje na božjo pot. Upanja in vere ni nikoli izgubila. Končno je l. 1957 našla svojega izgubljenega sina.

Moja mama je bila delaven, tih in skrben človek. Nikoli ni povišala glasu, a tudi nikoli se ni smejala. Hudo trplenje ob izgubi otroka jo je za vedno zaznamovalo. O svojem upanju in veri ni veliko govorila. Bila pa mi je vzgled in doslej zame najvišja avtoriteta.

Ko izgubiš otroka, bolita duša in telo. Ko otroci izgubijo starše, boli njih, njihove potomce in posledično družbo.