Vrnite Šavlijevim otroke!

Quoted post

king
Gost

#217 Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-25 22:29

#205: ESTERA - Re: Re: Re: king201

Jaz nepriznavam ameriškega sistema. Biblija je pa zame knjiga znastvenofantastičnih pravljic. Sam ne bi sedaj o tem.

V glavnem, da CSD vzame otroke družini, to je blo neki zelo narobe v družini. Ne vzame jih kar tako za brez veze. Meni se ne zdi nič narobe, če verjamejo v gospoda, ali pa, da se šolajo doma. Zgleda, da je blo še nekaj hujšega, kar še niso dali v javnost. Kaj pa bi blo, če nebi blo CSD-ja. več Friczlov bi blo... Pa kaj se dogaja v stanovanju ne vedo niti sosedje...

Replies


Gost

#219 Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-25 22:42:12

Izberi vzdevek

#221 Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-26 00:11:06

#217: king - Re: Re: Re: Re: king201

Spoštovani King! Lepo ste napisali, kaj Vam pomeni Biblija in vso pravico imate do tega. To Vam jamči Ustava. Zato jo spoštujte tudi v primeru družine Šavli. Zaenkrat ni bilo nikjer zapisano, da sta zakonca Šavli naredila kakršnokoli dejanje, zaradi katerega bi bil upravičen tak nehuman ukrep CSD. Pa tudi to je res, da se CSD - ji med seboj tako razlikujejo, kot se razlikujemo ljudje. Slepo zaupati institucijam pa ne gre več. Odvzem revnih otrok prav v decembru, mi "diši" po manipulaciji. Neodvisna strokovna preiskava  bi naredila še največ koristi. Ne vem pa, če smo je zmožni. Pa ne zaradi pomanjkanja strokovnjakov, temveč zaradi prakse "če boš ti ščitil mene, bom tudi jaz tebe".