Vrnite Šavlijevim otroke!

Quoted post

king

#226 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-26 22:10

#223: ESTERA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Škofjeloški CSD obsega 4 občine:

Škofja Loka

Železniki

Gorenja vas - Poljane

Žiri.

 

Mislm, da je dost ljudi zaposlenih na CSD.

Drgač pa mal pomislite! A bi vi ponudili otroku 2 dni star kruh, če bi si otrok zaželel  svežo žemljico? Prihranke, bi pa šparal za ''Gospoda''?

Mislm, da bi vam vsak odvzel otroka!!

Replies

ESTERA

#227 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-26 23:01:59

#226: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

Gospod King,

Torej so jedli,dva dni star kruh...so ga vsaj jedli.Pa veste,koliko otrok nima kruha,niti tistega starega dva dni in to v naši tako zelo socialni državi.Ki ima uboga dva milijona prebivalce.....Vse mi se zdi,da je v ozadju,kaj drugega...???Po pomoti sem odprla danes,nekaj zelo črnega na youtubu....Mogoče,bi bilo fajn,da si pogledate....Naslova,si kljub temu,da se ne bojim nikogar,ne upam napisat!

Lahko vam povem med vrsticami-Zgodovinska tema,razlog vseh možnih vojn,vseh možnih sistemov....CENTER dogajanja Država v državi,glavni cilj DENAR ,NADZOR IN MANIPULACIJA!!!!V bistvu,sem to že na nek način vedela leta.Vendar sem upala,da ni tako,žal se predobro ujema z zgodovino.Je pa izpoved osebe,ki je izstopila iz ene od crkvenih org...

ZA OTROKE,PA JE NA PRVEM MESTU MATERINA LJUBEZEN!!!!Žal tako smo narejeni,poglejte živalski svet,tam se lahko precej naučimo......

 


Gost

#228 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-26 23:56:21

#226: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

King, King! Upam, da Vas ne bo prehudo zabolelo, ko se boste nekoč zbudili v vsakdanjik Slovenije, kjer veliko ljudi sploh nima kruha. Ste kaj slišali za akcijo "Kruh za prjatla"? Tudi jaz jem 2 dni star kruh - tudi zato, ker je bolj zdrav od svežih žemelj. Kupuje mi ga pa moj mož. Me bo kdo zdaj odvzel mojemu možu?

 


Gost

#232 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

2013-12-27 18:56:51

#226: king - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: king201

No, ne mi rečt... vprašaj kakega strokovnjaka za prehrano- dva dni star kruh je precej bolj zdrav od svežega, vsaj kar se tiče prebave. tudi mi ga ne kupujemo vsak dan, ker enostavno ni časa, ali pa ga spečemo malo na zalogo.. pa tudi v trgovino gremo vedno manj, saj še za položnice večkrat zmanjka. Aja, pa molimo tudi, kadar je kdo v težavah, bolan...smo zato v spotiko državi, pa bo kar socialne delavce poslala s policijo k nam po otroke? Najprej je pokradla delovna mesta, pa pri otroških dokladah, zdaj bi pa še otroke kradla- bi jih raje dala kaki homo usmerjeni rejniški družini????????

Zakaj se korupcije ne odkriva tudi na CSD -jih, ne samo v zdravstvu. Žalostno, uveljavljati svojo moč prav na najšibkejših-otrocih, pod pretvezo, da starši niso dovolj dobri; star kruh pa ja! Naj država omogoči, da bomo vsaj starega lahko jedli