Peticija za nezaposlene prostovoljne gasilce

Quoted post


Gost

#66 Re:

2014-02-08 14:42

#63: -

Očem pa vi to govorite? kakšno sponzoriranje peticije?????? Morda vas je zmotilo to da stran na kateri se nahaja peticija ponuja oglaševanje. To je vendar stvar ponudnika ki ima v lasti to stran in nikakor ne mene ki sem sprožili to peticijo. Sedaj ne vem ali vi delate na kakšni zavarovalnici in tu provocirate ali ste se samo zmotili.

NIKDAR IN NIKOLI NI NIHČE ZAPROSIL ZA SPONZORIRANJE TE PETICIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bi pa vas prosil, da jo poredujete naprej, da bo čimveč ljudi podpisalo to peticijo in da lahko naredimo kaj za te naše heroje, Pa lep dan še naprej.

Marko Slokar

Replies


Gost

#68 Re: Re:

2014-02-08 15:20:43

#66: - Re:

Spoštovani g. Slokar,

niste me dobro razumeli, peticijo sem z veseljem podpr in spoštujem vse te ljudi, ki veliko naredijo za nas. vendar pa poglejte, kaj se izpiše ob podpori te peticije, da bi bila ta vidna dlje časa.Imam mnogo prijateljev, ki so prostovoljni gasilci in so mi v ponos, tudi del dohodnine sem namenil PGD, tako, da ne skrbite nisem zavarovalničar, delam pa v pravtako zahtevni službi, kot je gasilska, zato mi je v ponos, da poznam take ljudi kot so prostovoljni gasilci.

Še naprej lep dan.