Zaščitimo Senožeška Brda

Quoted post

sLOVEnija

#10

2014-02-26 17:29

lep ozdrav , sem prebivalec dolenje vasi živim dokaj blizu vetrnice ,, in nimamo prav nobenih problemov !!!! sam nekaj jočeste joj joj ( aja mitnica in restavracija adrija spadajo pod senožeče ) torej če mi nimamo vetrnic tudi vi ne boste imeli mitnice in adrije , če že gledamo tako bi pol mogli v dolenji vasi prej kej poštimat ( že par let se govori o obnovi vaškega doma ) sam ni nič !!!
ne gledat sam senožeč so tudi ostale vasi okoli !!!!!!

Replies

loki

#11 Re:

2014-02-27 07:23:49

#10: sLOVEnija -

Lep pozdrav,

vsak ima pravico gledati na stvari s svojega zornega kota. V kolikor se ne strinjate z argumenti, ki smi jih podali glede VE vam jih tudi ne vsiljujemo. Kar se tiče obnove vaškega doma v Dolenji vasi, pa vam predlagam, da se o tem pogovorite s predsednico KS, katera je prav z vaše vasi. Glede vpivov VE pa vam predlagam, da se malo bolj informirate na različnih koncih, kjer boste dobili še preveč argumentov, ki ne odobravajo postavitve le teh.

Lp


Gost

#12 Re:

2014-02-27 07:34:51

#10: sLOVEnija -

Lep pozdrav, dragi prebivalec Dolenje vasi.

Vsakdo ima pravico razmišljati po svoje. Ampak, ko berem vaš komentar moram povedati, da imam tudi jaz rad banane.


Gost

#26 Re:

2014-03-08 17:13:27

#10: sLOVEnija -

Očitno ne dovolj blizu... Jaz živim dovolj blizu,  da lahko le  rečem.. Absolutno PROTI in nobene več! Hrup ene je že sam po sebi preveč!


Gost

#30 barbara

2014-04-07 12:58:32

#10: sLOVEnija -

žalostno, da si prebivalec Dolenje vasi in tako pišeš in razmišljaš - dokaj blizu pomeni tako kot jaz - 800 m - zakaj se ne podpišeš s polnim imenom , že ko znaš tako pljuvati...nimaš problemov ali jih nočeš imeti? point vsega je, zakaj se tukaj gre - na žalost , ZA DENAR , za pesek v oči, ki vam ga mečejo in naivneži v to verjamejo...kje je pa zdravje ??