Zahtevamo predvajanje oddaje Pričevalci pred 22. uro

Quoted post


Gost

#2

2014-09-19 07:05

Podpiram peticijo, ker je javna televizija dolžna predvajati in oznanjati tudi vsa mnenja in poglede, ki niso naklonjeni kvazi levi opciji.

Zaradi pristranskega poročanja in drugih anomalij javne RTV sem že večkrat protestiral pri Varuhu pravic gledalcev g. Ambrožiču. Žal vsakokrat neuspešno, saj se je Varuh vedno izgovarjal na interne akte ali svojo nepristojnos v predmetni zadevi. Ker sem bil dokaj oster, vendar ne žaljiv, me je celo napadel, češ, da pišem skrit iz varne luknje. Temu seveda ni bilo tako, saj sem navedel svoje ime in kraj bivanja. Njegovim izgovorm sem vedno utemeljeno oporekal, zato nisem bil deležen odgovora, čeprav bi se to od Varuha pravic gledalcev spodobilo. Zanj je očitno dovolj, da pritožbo kratko komentira in jo posreduje uredniku. Slednji pa se klišejsko odzove in pritožbo brez argumentov zavrne.

In za zaključek. Zakaj vsi plačujemo pristransko RTV in druge javne medije? S tem je na nek način treba prenehati!!

LP

Replies

Nazaželjeni gost

#27 Re:

2015-01-22 14:11:30

#2: -  

 Imate vi svojo televiijo in svoj časopis! Ostalim ljudem ne rabi vaše sovraštvo!