Prepoved uporabe vseh pirotehničnih sredstev brez izjem.

Quoted post


Gost

#1

2014-12-25 20:07

tu ni dileme!

Replies

Žorž

#3 Re:

2014-12-26 15:18:34

#1: -  

 se strinjam, pokajo samo ljudje, ki so zaostali v osebnostnem razvoju in tisti, ki so delno prizadeti. Vsak normalen človek se zaveda škodljivosti in nevarnosti tega početja. Vsekakor pa bi morali za škodo odgovarjati v primeru, da nastane.

gost

#17 Re:

2014-12-28 13:05:32

#1: -  

 Sem za podpis in se strinjam,da je treba to ustavit.Tudi besen sem na te otroke vseh vrst in posebno te, ki se zavestno izživljajo in provocirajo.Ne strinjam pa se z načinom,s spremnim tekstom,ker je preveč ekstremen,grob,morda tudi nepošten,rojeva povratno sovraštvo in je zame bolan in času neprimeren.Kar odbilo me je.Tudi jaz bi komu stlačil petardo in ostalo v hlače ali še kam, ko spremljam posledice njihovih dejanj,vendar ne moremo vse počes popljuvat in zmerjat in metat v isti koš na tak način.Med njimi je mnogo ljudi,ki živi kar tako,sodobnih in obenem pohabljenih ljudi,ki nima stika z realnostjo in živijo iz dneva v dan in za zdaj.Jim je dolgčas, ne vejo kaj početi in se pridružijo vsaki stvari,ki se zgane in jim skrajša in popestri dan.Teh je največ tudi po veleblagovnicah,kjer slepo lutajo in tavajo brez smiselnega cilja.Večina teh ljudi ni nujno slabih,     ,zagotovo pa niso taki, za kar ste jih krstili.Nevede iščejo in čakajo pobudo,nekaj kar bi jih utirilo v nekaj na kar bi bili tudi oni ponosni,koristni.Mislim, da je treba svetu drugače predstavit ta problem.Imamo medije,društva,pa tudi poslance,če je treba tudi vstajnike.Ljudem je treba te posledice večkrat pokazat in pokazat pa še pokazat, da se jih dotaknejo ne pa vsevprek hujskaško ščuvat in zmerjat, sebe pa posipat s pepelom.Zame je za stanje najbolj kriva zakonodaja(in ves lobi, ki je prisesan na njene nosilce)ter pohlepni,brezvestni trgovci.Slednjim bi morali vrniti s kampanjo in javnimi opozorili : Ne kupujmo hrane in ostalih potrebščin v orožarnah in podobno..............!V predprazničnem obdobju bi to še posebej občutili a na žalost manj kot živali detonacije.

Neustrašno naprej!


Gost

#21 Re:

2014-12-28 19:32:58

Tud mene motijo psi, ki lajajo ob 2h zjutraj . A o tem pa ne bo peticije ? ????

Bomba

#97 Re: ne bom podpisal!!!

2018-01-03 21:40:23

#1: -  

Petard ne mečem, ognjemet pa bom vedno. Zato ne bom podpisal! 

Komissar Rex

#100 Re:

2018-12-27 19:20:08

Avtor bi lahko bolj zrelo napisal opis, se pa sam vede kot ljudje, ki jih označuje za retardirane.