Za izboljšanje prometne povezave Bele krajine

Quoted post

kr neki

#64 nateg

2015-01-13 21:39

V FB skupini vsepovsod TRS,a istočasnmo se kao poziva, da se stranke naj ne izpostavljajo. Spet nas vi politiki za nos vlečete. Itak iz tega ne bo nič. pa še sami stari dokumenti so v tej peticiji, niti kakovostno ni sestavljena, da bi sploh kaj bilo iz tega

Replies

Gorazd Marinček

#66 Re: nateg

2015-01-14 05:34:12

#64: kr neki - nateg 

Osebno sem v skupino vključil svoje prijatelje, ki podpisujejo peticijo, tudi če niso iz Bele krajine.

Ker sem iz neke zgodbe, je po naravni poti, da so tudi moji prijatelji iz iste ali podobne zgodbe. Da ne bi vsaj osebno koga motil, sem s svoje profilne slike umaknil simbole, ki bi dajali vedeti, v katero zgodbo se prištevam. In seveda delim po svojih družbenih omrežjih in skupinah. S tem nikomur ne preprečujem početi isto.

Na splošno rečeno, cestnino v Belo krajino na novi cesti bomo plačevali, ne glede na zgodbo, iz katere prihajamo.......saj si to želimo vsi, mar ne? 

Torej predlagam, da vlagamo energijo v cesto in ne v nadmudrivanja ali podmudrivanja.

mojc

#67 Re: nateg

2015-01-14 11:08:33

#64: kr neki - nateg 

 ne verjemi vsega na facebooku,tam se samo nabira navadna lena gamad in taki ki samo fantazirajo,namesto da bi se držali svojega dela doma ali v službi