ZA ZVIŠANJE CENZUSA PRI SUBVENCIONIRANJU OSNOVNOŠOLSKEGA KOSILA

Quoted post


Gost

#9

2015-03-02 12:31

Ne le žalostno, tragično je, da je od vsake slovenske VLADE potrebno z aktivacijo množic, prositi za drobtine iz bogato obloćžene mize, za naše otroke. Zgolj peticija je premalo!

Replies


Gost

#87 Re:

2015-03-15 02:33:28

#9: -  

 Strinjam se za peticijo, moje mnenje je da so otroci naši ne od države zato poskrbimo za svoje otroke sami. Jaz osebno imam dva prečudovita otroka stara 5 in 8 let sem oče samohranilec in nimam subvencij za kosilo. Zavedam se, da sem si preveč v svojem srcu želel otroka, da bi moral prositi za denar. Sem navaden delavec zato živim skromno in pošteno saj tudi otroka gresta po mojih stopinjah. seveda sem katoliške vere in vejmamem, da je edini pravični Oče naš nebeški Bog. Ne verjamem več v demokratično Slovenijo zato, ker je žal v tej naš domovini sama korupcija. Nobena socijalna ne bo poskrbela za otroke še manj pa Država, ki nas molze kot kmetje krave zato sami poskrbimo za našo mladino saj na mladih svet stoji. Dajmo mladim službe in naj se šolajo, da si bomo mi starejši dočakali pokojnino. Rad imam svojo službo. če bi jutri zadel na loteriji, bi še naprej delal. če bi namreč nehal delati, bi mi nekaj manjkalo. Odvisno od dneva, ampak ponavadi v službi ni hudo. Delam za denar in ne to je vse. (In pogosto kupujem srečke.) Zato sami poskrbimo po najboljših močeh za svoje otroke saj so našo največje bogastvo na celem svetu. Zaželimo si mir in ljubezen v tej naši Državi pa bomo vsi srečni kot nekoč. Vsekakor se strinjam, da je peticija premalo zato zberimo podpise in pojdimo na REFERENDUM! JAZ SEM PRVI ZA REFERENDUM, ČE ME BOSTE PODPRLI. LEP POZDRAV.....

Gost

#108 Re:

2015-03-17 19:37:03

#9: -  

 ni res,v letu 2006 je vlada vsem otrokom v slovenskih šolskih ustanovah zagotovila brezblačni topli obrok,žal so ga naslednji -levičarski-komunistični vladarji z ukazom naših umsko prizadetih medijskih person UKINILI že v letu 2009,niso privošćili otrokom zločinci,so pa sebi nabasali žepe