ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post

Medo

#694

2015-03-12 09:25

Čemu je namenjena ta peticija?
Ustvarjanju nestrpnosti?Odvrnitev pozornosti od pomembnih dogajanj v državi?

Izrazimo svojo voljo na referendumu,ki je najvišja oblika demokracije.Naj obvelja volja večine.

Pokukajte v Švico.

Lp in brez sovražnih besed,je pa res,da so zagovorniki zakona bolj nestrpni.

 

 

 

 

Replies


Gost

#699 Re:

2015-03-12 09:33:54

#694: Medo -  

 odvrnitev pozornosti od pomembnih dogajanj? tako ignorantsko torej menite, da osnovne človekove pravice, ki tej manjšini pripadajo, niso pomemben korak? 

vi odvračate pozornost od vsega, ko se pa celotna država zadnje par dni samo še z vašim debilizmom ukvarja. referendum razpisat na zakon, ki bi moral veljat že leta nazaj? repenčit se po vseh medijih, kako se vam krivica godi, ker bosta jože in miha končno lahko otročka vzgajala? dajmo no. 

in bruh, bolj smo nestrpni, mi zagovorniki zakona. po vseh "pedre bi blo pobit treba", "otrok ni rojen, da ima dva atija rad", "na kozlanje mi gre, ko se buziji žvalijo", "spizdite v indijo, tam geje pobijajo", po približno take vrste komentarjih, ki na vaši strani prevladujejo in en za drugim nizajo sovražni govor, po temle vsem skupaj ste lahko kar tiho. 

gnusite se mi. posegate v človeška življenja, ki se vas ne tičejo. na bruhanje mi greste. 


Gost

#723 Re:

2015-03-12 10:27:08

#694: Medo -  

 Od mene ne boste slišali nestrpnih besed. Je pa glede na vašo vsebino videti, da vidite bolj pomembne teme. Ena od teh je tudi finančno stanje države, ki jo bo ta demokratični korak spremenil.

Človekove pravice so pomembna tema. RKC, ki je glavno propagant tega referenduma, pa je že pokazal kako dobro zna z denarjem in kako dober gospodar je. Zvona obremenjujeta celotno Slovenijo čeprav večina ni imela vpliva na njena dejanja.

Kako pa je v Švici urejeno financiranje verskih skupnosti?

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-03-12 11:50:21



Gost

#1273 Re:

2015-03-15 13:16:21

#694: Medo -  

 Vecina nima kaj odlocati o pravicah manjsin. Ustava je za vse enaka! Pejt u Svico, pa tam soli pamet!