Peticija za ukinitev trajnega sodniškega mandata.

Quoted post

nanda
Gost

#26 Re: Re: Re:

2012-12-06 00:59

#23: Buki - Re: Re:  

 No gospod, če niste sodnik ali odvetnik, potem pa ste najmanj kompetentni da o tem razpredate, ker ne poznate zadev.

Z ozirom na to, da poznate pravo, sem vas uvrstila med te zlizane kriminalce.

IN blebetate o tem kar jaz  ne pišem; točno sem navedla, da pride do zlizanosti v pravosodju, kjer so interesi ogroženi ( seveda njihovi), ne mečem vseh ljudi v en koš. Ste zelo podoben mafijskim povezavam v pravosodju, kjer si prilagajajo dejstva po svoje.

Razumem vas, z ozirom na to, da obvladate pravo in se   imate zaradi tega za  vsevednega in v svoji omnipotentnosti blebetate stvari o  okoliščinah (dejanskem stanju) o katerem nimate pojma.

Pa tudi vaša primerjava s templarji je produkt  vaše nadutosti. Nimate nobene osnove, da jo dajate v primerjavo, kar za komunajzarje pa ne moremo rečt; ker kot sem že napisala, so na pomembnih mestih v pravosodju prav komunistični simpatizerji, da ne rečem v gospodarstvu.......in še kje drugje. In njihov največji  idejni vodja prav čuti potrebo, da se javlja v javnosti, verjetno se boji, da bo pristal v zaporu. To pa je težko za starega človeka.

Upam, da   bo Slovencem uspelo po vaše "sežgati" sodnike in odvetnike. Pa tudi z mojo pomočjo!

 In za konec,  kaj me briga vaš, za Slovence škodljiv  čas, saj ste se vi naduto vtaknil v moj komentar.

Replies

Buki

#28 Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 15:01:54

Nanda:pravo se ne konca s sodniki ali odvetniki...