TISA – NE HVALA! (najhujši strup demokracije)

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije TISA – NE HVALA! (najhujši strup demokracije).


Gost

#26

2014-10-10 17:38

no coment
Power To The People

#27 Re:

2014-10-10 17:52

#25: -  treba bo vse bolj protestirat in se organizirat, artikulirat svoje zahteve parlamentarnim strankam, ki z izjemo Združene levice kažejo, da so več kot pripravljene pokleknit pred gospodarji v Bruslju; sam bi rad videl množičen protest, kjer bi zahtevali nazaj uvedbo Službe družbenega knjigovodsva in kjer bi bilo delovanje državnih podjetij dostopno javnosti ob vsakem trenutku. Artikuliranih množičnih (10.000+) protestov z jasnimi zahtevami kaj si želimo ne bi mogli kar tako ignorirat.

 


Gost

#28

2014-10-10 20:05

Sicer sem dal podpis, ampak žal ne dvomim v apatičnost človeške populacije, kar konec koncev dokazuje večinska neuspešnost peticij. ljudje bodo pač živeli v tem svojem milnem mehurčku, dokler ne bodo čutili posledic.... Za sebe pa vem....prvi ki bo meni komandiral in prepovedoval moj osebno gojeni paradajzek ter vso ostalo zelenjavo in sadje, ta bo verjetno tekel osebni rekord na par kilometrov. Boljše da se ti kapitalisti ne zajebavajo z mano. Nisem jaz tlačanske krvi. Če so ljudje v teh svojih tlačanskih glavah pač slaboumni naj se zaradi mene uničijo, meni pa ne bo nikoli noben komandiral kaj in kao bom jaz živel, kaj šele kaj bom jedel.

Gost

#29

2014-10-10 21:50

Mi smo tisti, ki lahko svet vrnemo v normalo...potrudimo se!
Pravijo, da na koncu bo vse vredu. Če še ni vredu, pomeni, da še ni konec :)
Vsi za enega, eden za vse!

Gost

#30

2014-10-11 02:33

Ldje,zbudmo se.!.

Gost

#31

2014-10-11 08:30

Žalostno................


Gost

#32

2014-10-11 15:35

Iz srca si želim, da danes ni bil edini protest... Treba bi bilo stopnjevati pritisk na lopove!!!


Gost

#33

2014-10-11 16:39

Seveda, stokrat se podpisujem ZA ČLOVEŠTVO GRE!!!
Zvezdana Majhen, Ljubljana

Gost

#34

2014-10-11 21:23

Že tako nam tisti 1% stricev iz ozadja (multinacionalke,
banke,špekulanti) dovolj odvzamejo, rinejo nas v
sovraštva in v vojne z drugimi državami za njih egoizme
brez dna. Sedaj pa še po njih kapricah bomo brezposelni,
bolni, lačni, razcapani. Tudi, ne glede, da ti uspe polna
delovna doba. Ne in ne. Treba je le zmanjšati tisti 1%.
Izberi vzdevek Odpisani

#35 Zadeva

2014-10-11 21:55

 Že tako nam tisti 1% stricev iz ozadja (multinacionalke, banke, špekulanti z prepovedanim in

 dovoljenim) dovolj odvzamejo (trenutno tudi filtracija in oblikovanje informacij po njih okusu). 

 Rinejo nas v sovraštva in v vojne z drugimi državami za postrežbo njih egoizmov brez dna za

 ceno nas, njim zgolj kolateralna škoda. Sedaj pa jim bodo njih kaprice omogočale še več brez

 -poselnosti, bolni, enkrat siti enkrat lačni, razcapani. Tudi, ne glede na polno delovno dobo.

 Smer izobrazbe se ti sčasoma izkaže, kot nebodijetreba in si lahko takoj na nivoju najnižjega

  ranga. Še bolj bo trpela bo tudi polna delovna doba-razvrednotenje. Ne in ne!. Krepko je 

  treba zmanjšati nikdar napolnjen tisti 1%.  Tej "TISA" sledi še večji razmah korupcije, komo=

  lčarstva.


Gost

#36

2014-10-12 15:49

Nabolj gnili sistem je kapitalizem.Evropska unjia pa umetna tvorba,ki bo kmalu razpadla,le zakaj smo vstopili v to unijo,sami bi živeli bistveno bolje. TiSA,pomeni grob za vso prebivalstvo.....
Antifašist

#37

2014-10-12 17:55

Pa kaj je sploh ta EU? 

Kup jako "kompetentnih" komisajev, poslancev (spomnimo se naših biserov, srečnih izžrebancev v eu parlament) in ostale nomenklature, obdanih s hordo evromladcev, "kariernih" uradničkov, ki itak nimajo lastnega mnenja, izkušenj in vesti. Enako velja za medije, ki igrajo ključno vlogo v tej tragikomediji. Brez njihove podpore ne bi šlo. Vse skupaj je približno tako, kot imamo v domačem kokošnjaku...

To evromizerijo obletava roj lobistov (v Bruslju naj bi jih bilo od 15 do 20 tisoč!!) in jo zasipava z nekimi predlogi, s korporacijam na kožo pisanimi zakoni in seveda s papirčki ($) - pa ni čudno, da je "demokracija" zlorabljena, dogajanje pa v oblasti raznih omrežij, amerov, sionistov in banksterjev. 

Nujno je, da se temu fašizmu upremo z vsemi sredstvi! Tudi z državljansko nepokorščino! V nasprotnem je pot k hudiču zagarantirana!


Gost

#38

2014-10-12 23:22

Z obzirom da sem že v letih, sem peticijo podpisal zaradi vnukinje. Nemorem verjeti kaj gre tem KAPITALISTM po glavi, naši pokvarjeni politiki pa tiščijo glave v pesek in jim je malo mar za narodov blagor.

Gost

#39

2014-10-13 07:04

Nezaslišano je, da ob vsem tem mediji še vedno molčijo! Mar ne razumejo za kaj gre?!

Gost

#40

2014-10-13 11:10

Podpisano! Bo organiziran kakšen protest?

Skupaj smo močnejši!

Gost

#41

2014-10-13 12:55

če ne drugo naj večino prepriča določilo, kakšen drek morajo srati krave :P
rega regica

#42 Re:

2014-10-13 12:57

#28: -  

 BRAVO (y)

 


Gost

#43

2014-10-13 15:44

absolutno potrebno jasno in odločno protestirati, dokler je še čas.

Gost

#44

2014-10-14 07:02

Upam, da bomo s podpisi dosegli, da se napoved tega članka ne uresniči.

Gost

#45

2014-10-14 08:12

Treba je bandi bogati preprečiti, izkoriščanje revnih, vse ki so na oblasti pa javno opozoriti, da nimajo nobene pravice in pooblastil, da v našem imenu sklepajo dogovore....
Berivka 1944

#46

2014-10-14 12:52

Kako je mogoče, da  se kaj takega lahko zgodi. Nezaslišano.


Gost

#47

2014-10-14 15:42

Nazalost vojna je tudi na evropskem podrocju, toda brez orozja, bolj skrita,
sofisticirana.Kradejo nam identiteto, ponos in prihodnost.
.Volili smo odgovorno.?.Prizgimo luc in zacnimo ziveti drugace.
Mislimo, da je normalno da imamo zdravo vodo, plodno njivo, cisti zrak, nebo polno zvezd.
Tudi u nasem mikrokozmosu se da veliko narediti.
STOPIMO SKUPAJ!









Gost

#48

2014-10-14 19:13

Upam,da bo podpisov toliko,da se jih ne bo dalo ignorirati ...če se nam še vedno ne da vstati in iti na ulice potem lahko podpisujemo...in se zavemo,da bomo vsi izgubili,če kaj ne ukrenemo

Gost

#49

2014-10-15 08:41

hvala ta strup lahko imajo sami in nas pustite živet -zdrava prehrana in zdravo okolje ,samo to si želim.

Gost

#50

2014-10-15 09:26

Brez javnega pogovarjanja iz javnega izkazovanja
namena ni demokratcije. So le politične gladiatorske igre v katerih lahko zmagujejo tudi živali/ske vrline ne ne vedno ljudje.