PETICIJA ZA RAZVELJAVITEV REFERENDUMA

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PETICIJA ZA RAZVELJAVITEV REFERENDUMA.


Gost

#1

2015-12-21 11:43

ker se mi ne zdi prav, da ljudje ,ki so se rodili z drugačnimi nagnjeni ne smejo živeti življenje človeka vredno

Gost

#2

2015-12-21 12:03

Nikoli si ne bi mislila, da je lahko nekdo tako vodljiv, da bi si takšna navodila lahko razlagal dobesedno oz. napačno. Po izidu referenduma menim drugače!

Gost

#3

2015-12-21 12:03

ker gre za kršenje ustave RS pri načelu enakosti in enakopravnosti.

Gost

#4

2015-12-21 12:08

Ta referendum je protiustaven in upam, da pade !!!
bandidos

#5

2015-12-21 12:15

Osebno sem tudi zgrožen nad zaostalostjo Slovenije, ki se je pokazala na referendumu, ampak takih patetičnih poskusov kot je tale peticija, pa ne podpiram. Ne mi rečt, da si je kdo razlagal to navodilo kot da MORA obkrožiti proti, lepo vas prosim no, tok zabit pa spet ni nihče. Poleg tega če dobro vidim na plakatu niti ne piše ZA in PROTI ampak je samo črtica ki simbolizira besedilo. Poleg tega je navodilo zraven jasno napisano in ne verjamem da se kdo zanaša samo na slike. Kar malo neumno se počutim zdaj da sem šel tako samoumevne stvari razlagat.

Jebiga, zahvalimo se lahko ustavnemu sodišču, ki je sploh dovolilo ta diskriminatoren referendum in pa očitno nizki splošni razgledanosti Slovencev, ki so nasedli cerkveni propagandi.

xy

#6 ja, ja

2015-12-21 12:51

A vi to resno al kaj? Sem bila včeraj cel dan na volišču in tega plakata ni pogledal niti en


Gost

#7

2015-12-21 12:53

Ker je čas za spremembe in enakopravnost vseh!
HOCEMOZA

#8 REEFERENDUM

2015-12-21 13:26

SKODA DA KOALICIJA CA JE ZA NI NAREDILA KORAKA KOT ZA OTROKE GRE.

Poslilajali so domov reklame in letake. RKC se vmesavala zraven itn...

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-12-21 14:28



Gost

#10 Re:

2015-12-21 14:29

#4: -  

 Tudi jaz!

krompir

#11 ja

2015-12-21 14:34

da bo še enkrat šlo 5 miljonov v nič?  a ste normalni, za vas je referendum malca al kaj??? Niste normalni. PLačajte ga sami


Gost

#12 Re:

2015-12-21 14:34

#5: bandidos -  

 No, za veliko ljudi to ni le patetično ampak zavajujoče. Zamislite si staro gospo ali gospoda, ki gre na volišče samo zato, da se mu nekaj dogaja in niti ne ve točno zakaj. zanj je slika zagotovo zavajujoča. Normalno da na plakatu ne piše za in proti, je pa na desni strani.

No, zdaj pa vi meni razložite zakaj sploh svinčnik? Razložite mi in ne reči, da je to umetniška svoboda. Menim, da se je svinčnik tam znašel namenoma. Zavedati se moramo, da so vizualni učinki lahko zelo sugestibilni in so v svetu nekateri celo prepovedani.

 


Gost

#13

2015-12-21 14:59

S podpisom peticije izjavljam svoje nestrinjanje z veljavnostjo referenduma, ker sem prepričana, da je bil evidentno kršen volilni molk.Na pravilih o poteku glasovanja pod točko 4 je bil na glasovnici obkrožen proti.Kar je v nasprotju z pravili.

Gost

#14

2015-12-21 15:02

Ker sem ZA!
Skrajni

#15

2015-12-21 15:02

Phahahahaha... Ritopiki, toplovodarji in podobna golazen ne prenese poraza...

Smeh

#16 Smešni ste

2015-12-21 15:05

Prav smešni ste vsi! Referendum je uspel, ker ima slovenski človek še nekaj zdrave pameti, ne pa zaradi ene usrane risbice. Bolno je zdaj vpiti. Referendum je uspel in zmagala je volja ljudstva. Konec. Pika. The end!

Skrajni

#17

2015-12-21 15:05

Toplovodarski gnoji, popušili ste... Poraza pa nikakor ne prenesete...

Ali

#18 Re:

2015-12-21 15:07

Pogoreli ste na vsej črti... Razumem tvoje frustracije, dripec smrdljiv !#14: -  

 


Gost

#19

2015-12-21 15:14

Sem za enakost pred zakonom in ustavo.
Kren

#20

2015-12-21 15:43

Ja pa kaj se boste še spomnil-  mogoče to da ni na sliki kemični svinčnik ampak navadni hb...lol

Pobudnik peticije

#21

2015-12-21 15:43

Vsi žaljivi komentarji s strani nasprotnikov zakona naj vas ne zavedejo, saj so zgolj znak njihove primitivnosti. Lahko se le smejimo na njihov račun.


Gost

#22

2015-12-21 16:21

Vsi smo iz mesa in krvi..vsi imamo enake pravice...
pobudnik peticije

#23

2015-12-21 16:24

http://www.zurnal24.si/gre-za-veliko-domisljijo-clanek-261989

OBJAVA V ZURNAL24   Tale Vučko si pa dovoli


Gost

#24

2015-12-21 16:45

Ste mutavi? Kje na sliki kaze obkrozeno proti? Dejte si se bul glupe izgovore zmisljevt zdej k ni blo po vase k niste zmagal na referendumu in itak zdej so usi k so glasoval proti zaostal retardirani pa nvm kaj se sram vs je lahku

POBUDNIK PETICIJE

#25

2015-12-21 16:53

ODPRTO PISMU DUŠANU VUČKU IZ DRŽAVNE VOLILNE KOMISIJE
Spoštovani g. Dušan Vučko!
Kot pobudnik peticije za razveljavitev minulega referenduma sem ogorčen nad vašimi odgovori na pobudo, ki ste jih podali za ŽURNAL 24. Javnosti boste pač morali razložiti, na čigavo pobudo se je na plakatu v 4. točki znašel velik svinčnik ki nazorno kaže na besedico PROTI na volilnem lističu IN O KATEREM V VAŠIH ODGOVORIH NI NE DUHA NE SLUHA. Zakaj se je narisani svinčnik znašel prav na desni strani in zakaj ne na levi. Da je to umetniška svoboda pri oblikovanju bi težko verjel, saj bi bil plakat ravno tako dober brez tega svinčnika. Želim tudi da pojasnite svoj stavek - "Nekdo, ki je izgubil, išče dlako v jajcu." Prav nikjer nisem zapisal, kako sem sam glasoval. Sem pa želel opozoriti na zelo jasno kršitev predvolilnega molka, saj omenjeni svinčnik jasno kaže kje obkrožiti odgovor in psihološko vpliva na volivca. DVK sem tudi prijavil na tel. za prijavo kršitev in bom seveda zahteval odgovore.
G. Vučko, ne le, da je nedopustno, da državna volilna komisija s takšnimi zavajajočimi navodili nagovarja in vodi volivce, je tudi jasen dokaz v katero politično opcijo spada komisija, ki bi morala biti popolnoma neodvisna. Zato bomo podpisniki peticije zahtevali razveljavitev referenduma.
Stavek "Nekdo, ki je izgubil, išče dlako v jajcu." pa bom obrnil in zapisal: » »Nekdo, ki ima vpliv, to izkorišča za dosego ciljev njegove politične opcije«
Primož Krže