REŠIMO SLOVENSKI GOZD!

REŠIMO SLOVENSKI GOZD! / Obvestila / STOP PREVOZNICAM ! / Komentarji


Gost

#1

2013-08-26 13:53

STOP PREVOZNICAM !

Gost

#2

2013-08-26 18:18

Ja pa koji kurac? Normalne besede baraba ne razume. Zahtevajte od obdelovalcev lesa in proizvajalcev, da vršijo sledljivost lesa do končnega izdelka in do končnega kupca. Tako, če bo hotel kak usrane, ki dela za tako državo, kupit izdelek iz našega lesa, bo moral plačati za izdelek iz našega lesa 5 milijonov €. To pomeni, da bo dobil enako velik kurac od vas, kakor velik kurac vi dobite od države. Ne mi reč, da ne znate strokovnjaki tako markirati les, da je sledljiv do končnega izdelka in kupca! Veste z barabam morate ravnati barabsko, saj dobro razumejo le ta jezik. Kompeticija je že zdrava stvar, a ne sme biti primaren družbeni odnos, ampak sekundaren, podrejen in v skladu s sodelovanjem. Monopol je seveda slaba stvar, zaradi zlorabe, a samo enotno sodelovanje (centralizem)omogoča red. Seveda pa morate regulirati in nadzirati enotno sodelovanje, da ne pride do zlorab. Če ne veste kako, pokličite na 041-365650.

Gost

#3

2013-08-26 19:47

Še ena birokratska poteza s katero se bo pogoltna država kot pijavka prisesala na ljudi. Čudno, da so ljudje do vsega apatični, potrpijo in plačujejo. Enako bo sedaj s podražitvijo vinjet...

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-09-04 04:49


zeleni

#5

2013-09-04 05:19

Že več kot trideset let je moje poslanstvo zagotavlati trajnost donosov vseh dobrin, ki nam jih zagotavlja gozd ,doživel sem že tretjo reorganizacijo v gozdarstvu in danes me je sram, da sem gozdar,sram me je da živim v tem obdobju ropanja Slovenskih gozdov katere smo neokrnjene podedovali od naših prednikov,sram me je da se naši posranci ukvarjajo s problemi ki jih ni, da so dopustili nekaterim velikašem bogatenja na račun drves, ki nam dajejo les za izdelavo zibelk,ročajev in tudi krst v katerih se bodo tudi sami znašli in upam da bodo še lesene.Pobrali so nam pooblastila,zelene uniforme nas posadili za mizo in rekli piši,riši-načrtuj, saj denarja ni.Kontrolo pa dali inštitucijam,ki ne zna ločiti smreke od hruškea,ki jo zanima kaj pijejo naši traktorji ob spravilu lesa,kakšno debelino vozijo kamioni in kam, da bomo lahko sledili Pohorski ali drugi smreki, ki se na skladišču izgubi med miljon drugimi- zakaj -čemu.Nesposobni so predlagati ukrepe za izboljšanje stanja zato naj prepustijo slednje kmetu lastniku majnmega gozda, ki ga poseduje že stoletja pa mu še danes nudi vse kar potrebuje, pa pred njegovim imenom ni dr.mag.univ,dipl ing......!

Gost

#6

2013-09-13 17:14

dajte ustavt te barabe!!

Gost

#7

2013-10-23 09:46

Če ste proti prevoznicam-OK, potem pa predlagajte KONKRETNO- kako uvesti nadzor nad neupravičenim sekanjem in trgovanjem z lesom.
mischa

#8 Re:

2013-10-23 10:18

#5: zeleni -  

 Se popolnoma strinjam z napisanim..SREČNO


Gost

#9 Re: vse kar je res ste napisali in se popolnioma strinjam z vami,lp

2013-10-23 11:53


Gost

#10

2013-11-07 07:00

Napiši komentar