Pobuda za vrnitev 2. januarja kot dela prostega dne

Pobuda za vrnitev 2. januarja kot dela prostega dne / Obvestila / Nekaj novic, zahval in še ena prošnja / Komentarji


Gost

#1

2015-02-16 18:02

ŽAL RADO , treba je priznati , da so od ponosnega SLOVENSKEGA PARTIZANA ostali samo še spomeniki in narod POKORNUIH SUŽNJEV, ki je vdan v svojo usodo, še bolj kot JUDJE v NACISTIČNI NEMČIJI! Tudi ta narod ima hudo nalezljivo bolezen, ki je hujša od EBOLE , imenuje se APATIJA! Tem prašičem , ki se valjajo v vladnih kabinetih , v parlamentu , bankah in gospodarski zbornici je uspelo NEMOGOČE ! USPELO jim je tisto, kar ni uspelo niti NACISTOM ! Tem prašičem je uspelo UBITI LASTEN NAROD , a kljub temu je še toliko živ , da ga lahko NAPREJ ROPAJO !
hudamravlja.

#2 Re: PETICIJA

2015-02-16 21:59

#1: -  

 Se strinjam s predhodnikom, narod so ubili, v duši ,samo telesa, še hodijo okrog, in še nekaj,vsi gobcamo, kaj bi, nimamo, pa nikogar z jajci, da bi resnično vzdignil narod, dokler bodo podpirali, socialce in držali socialni mir, tako dolgo, ne bo nič,pomagala bom, kolikor bo v moji moči, tudi limala plakate če treba, delila, nažalost sem prestara in v staležu, da bi lahko, še kaj naredila.


Gost

#3

2015-02-17 03:15

Gumb za Twitter bi prišel prav oziroma že narejen tvit za retvitati.
#5

#4

2015-02-17 04:16

Za peticijo sem izvedel preko e- pošte.

Lp. Igor

luna

#5 peticija

2015-02-17 05:24

velikokrat sem že videla kako so imeli mize na občinah, upravnih enotah zunaj in v samem prostoru, ter zbirali različne podpise. tako, da bi bila to tudi ena hitrejših možnosti priti do čimvečjega števila podpisov. sem za seveda, saj mi delavci 2. januarja moramo delati, poslanci pa ne vem zakaj se tako razburjajo saj oni so takrat itak doma...sami pokvarjenci...so nekateri...


Gost

#6

2015-02-18 12:37

Videla in podpisala na Facebookuvedel. Širitev naprej..lp