Peka, našega tradicionalnega čevljarja ne damo, smo za ponovno oživitev proizvodnje!


Gost

#201

2016-02-02 14:12

Ker si delavci zaslužijo boljše življenje. Naj začnejo delavci sami upravljat s svojimi delovnimi mesti.
Zvonar

#202

2016-02-02 14:32

Že nekaj časa se gnev v meni kopiči in tisti ponos, da sem slovenec, pospešeno izginja. En kup lumpov je in še izigrava to čudovito deželo in se nam smeji v brk - ZATO, ker smo še vedno tako ponižni, ker ne znamo povzdigniti glasu, ker ne znamo udariti po mizi, ker ne združimo svojih moči ( pa jih imamo...) in končno pokažemo, da imamo j...., in da končno pade kakšna glava ( dobesedno). Na Kitajskem pravijo - za majhno krajo, rokca preč  ; za veliko krajo pa glavca preč ! Edino to je zdravilo in opozorilo tistim, ki bi še upali na tako odkrit način uničevati našo in bodoče generacije. Absolutno sem za to, da se ohranijo znane blagovne znamke, ki so mnogim generacijam prinašale vsaj osnovno blaginjo in podpiram vsako aktivnost, ki bo le to omogočila. 


Gost

#203

2016-02-02 14:50

Tako kvalitetno podjetje s kvalitetnimi delavci ne propade, če je pravo vodstvo, usmerjeno v razvoj in plasiranje kvalitetnih proizvodov na trge, kjer se to ceni. Tako se zdi kot v večina naših podjetij vodstveni delavci hodijo v službo in ne delat, tisti, ki bi bili pa nekaj naredit, jim pa blizu ne pustijo in tako okopavajo samo svoj vrtiček - grejejo svoj stolček...

Gost

#204

2016-02-02 14:59

Peko je ponos Slovenije, kot tudi elan, gorenje..Verjetno je tole misija nemogoče, ampak brez nič ni nič.Upanje umira zadnje..

Gost

#205

2016-02-02 16:01

ker moramo ohranit naše podjetja ,in delavcem zagotoviti egsistenco ,katero smo obljubljali 91 leta ,ali pa naj takoj odstopijo vsi ki so vodili to državo od 91 leta do danes ,in da jih ni nikjer več v državnem aparatu.

Gost

#206

2016-02-02 19:37

Ker se mi zdi pomembno ohraniti kar je Slovensko. Peko dela res kvalitetne čevlje, takšne kot bi morali biti. Žal pa vse več trgovin prodaja čevlje slabše kakovosti. Zato je treba skrbeti, da se kvaliteta ohrani in, da imamo v Sloveniji svojo znamko na katero smo res ponosni.

Gost

#207

2016-02-02 21:51

Vemo, da je vse narobe, nihce nicesar ne naredi...ali kaj lahko naredim kot posameznik v tej drzavi, da bo boljse
OPS - Osveščeni Prebivalci Slovenije

#208 Re:

2016-02-02 22:46

#207: -  

 Lahko širite to peticijo, lahko se vključite v aktivno delo. 

Pište na info@gibanje-ops.com pa vam pojasnimo kaj lahko vsak dan naredite s svojega domačega fotelja, da se bo kmalu začelo premokati na bolje. 



Gost

#209

2016-02-03 08:34

Problem je ker ima država oz vlada ali njeni strankarski posamezniki na levi in desni INTERES, da se Peko uniči in pod ceno "podari" nekomu iz "ozadja" ta pa bo potem to po bistveno višji ceni prodal naprej. Prav tako je posameznikom v SLO in EU v interesu, da se popolnoma uniči slovensko gospodarstvo ter da bi bili popolnoma odvisni od tujih dobaviteljev kar pomeni gospodarsko nezadostnost.
anibas

#210

2016-02-03 09:25

20 let sem delala v tovarni, in bi mi bilo žal da bi tako propadla, poberite tajkunom in dokapetalizirajte PEKO


Gost

#211

2016-02-03 09:33

tudi meni ni vseeno kaj se dogaja ... tako z državo kot z podjetji.. pripravljen sem pomagati ... tudi z brezplačnim delom če je potreba ... mogoče kakšna kontaktna številka telefona ali kaj podobnega???
OPS - Osveščeni Prebivalci Slovenije

#212 Re:

2016-02-03 09:58

#211: -  

 Pišite na info(at)gibanje-ops.com 

Ta aplikacija ne dovoli vpisovanja e-naslovov, zato vnesite afno pa bo. 

Ali pa pokličite na telefon 031 274 419


Gost

#213

2016-02-03 13:22

Tržič je znano po dobrih športnikih in upam, da bo Peko v prihodnosti sodeloval tudi s športniki in verjamem, da bi bilo to v veliko korist obeh.

Gost

#214

2016-02-03 17:21

Ker bi bilo prav,da se reši vsako proizvodno podjetje, v poslovodstvo družbe pa imenovati osebe, ki bodo za poslovne odločitve nosili osebno odgovornost.

Gost

#215

2016-02-03 17:30

Zato, ker želim, da imajo delavci. ki so garali 10,20,30 let in več
v tej tovarni,delo !! Da dosežejo upravičeno pokojnino, ter medtem, tudi novi ljudje dobijo zaposlitev ! Seveda pa rabimo tudi čevlje, saj bosi ne moremo hoditi. Vse iz uvoza pa tudi ni dobro !
Nina
Gost

#216

2016-02-03 18:03

Peticijo sem podpisala, ker mi ni vseeno, da izginja naše znanje in blagovne znamke.
Ko bi vsaj ohranili znanje in blagovno znamko, lahko tudi tako, da bi podarili stroje čevljarjem in jim omogočili razvoj manjših, zasebnih firm in jih morda povezali v zadružno zvezo pod skupno blagovno znamko. V tako zadružno zvezo bi bila pripravljena tudi minimalno investirati, kot ima dobro idejo nekdo od prvih podpisnikov, če nas bi bilo več, bi Peko obdržali.
Kupujem skoraj izključno njihove čevlje, ker so izjemno kvalitetni in ker vedno skušam kupovati lokalne proizvode, če je le mogoče.


Gost

#217

2016-02-04 11:58

To je kvalitetno podjetje, kar se vidi po čevljih, ki niso samo za nekaj mesecev, kot mnogo izdelkov tudi svetovno znanih firm. Proizvodnjo je potrebno tako preobraziti, da bo etična glede zaposlovanja, onesnaževanja ter kvalitete, ker si to zaslužimo in to zmoremo.

Gost

#218

2016-02-04 13:45

Želim vam, da uspete in se z vami začne novo obdobje. Slovenske tovarne, slovenski izdelki, ki so kvalitetni. Najprej bi pa seveda bilo potrebno te tajkunske hipohondre in z njimi odvetnike, ki so odlični v iskanju lukjenj v zakonih, v čem drugem pa ne-vse končno spraviti na sodišče in jim tudi vse vzeti in DOKAZATI goljufijo njim (ali družinskim članom, če bi imeli njihov denar???!!!). kO BOMO TO POMETLI, BO BOLJŠE. vSE NAJBOLJŠE VAM ŽELIM

Gost

#219

2016-02-04 23:20

ker se mi zdi vredno, saj 113 let dobrega Peka ne more iti v franže samo zaradi tajkunov, je pa zelo žalostno, da je do tega sploh prišlo.

Gost

#220

2016-02-05 09:01

Ne gre samo za PEKO. Pokraden denar nam je treba vrniti. DA SE, ČE SE HOČE. Ni nobenega izgovora. Vse generacije delavcev v Sloveniji so ustvarjale državni kapital. Ni bilo nobenega investitorja od leta 1945. Izobraženi otroci postajajo "gastarbajterji", zaposleni, dandanes skorajda brezpravni večinoma živijo iz rok v usta, da o upokojencih sploh ne govorimo. A je treba še kaj dodati, čeprav je razlogov še nešteto!


Gost

#221 Re:

2016-02-05 10:33

#25: Za Peko -  

 K podpisovanju peticije povabite VSE občane Tržiča, saj moraji biti oni najbolj zainteresirani za obstoj Peka. Prav tako naj bodo povabljeni k podpisovanju tudi VSI clani sindikata STUPIS v Sloveniji, kar jih je še sploh ostalo, saj se tudi njim slabo piše.

V.B.


Gost

#222

2016-02-05 15:23

Peko predstavlja delček Slovenije, ki ga poznajo povsod po svetu!
Le kdo nima doma Pekotovih čevljev?

Gost

#223

2016-02-08 15:56

Zato,ker bi rada nosila kvalitetne čevlje in take čevlje ima samo PEKO. Kam pa je poniknil denar dosedanjih dokapitalizacij? Lp

Gost

#224

2016-02-08 22:06

Peticijo sem podpisal zato, ker sem zato da Peko dela naprej. Pokojni ustanovitelj Peter Kozina nebi nikoli tega dovolil kar država počne

Gost

#225

2016-02-09 22:40

Ker mi ni vseeno za ljudi, za naša dobra podjetja in gospodarsko stanje. Kako nas naj otroci spoštujejo, ko pa jim zapuščamo tako bedo. Če bomo samo gledali in čakali se ne bo nič spremenilo na bolje. Zato vas z veseljem podpiram.





Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...