OBNOVITEV ŠPORTNEGA PARKA ŠEMPETER: TUKAJ IN ZDAJ!

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije OBNOVITEV ŠPORTNEGA PARKA ŠEMPETER: TUKAJ IN ZDAJ!.


Gost

#26

2016-03-28 18:52

 Res je sramota da otroci nimajo prostora kjer bi lahko preživljali svoj prosti čas tako v šoli kot izven nje. Občinski veljaki pa se na te stvari požvižgajo ker jim je mar za otroke. Raje vlagajo denar ki so ga dobili iz dobitka JACK POT, v fontane in v stvari ki jim prinašajo dobičke.  SRAMOTA za odgovorne v občini Žalec da tega že niso uredili.

Sedaj imajo še zadnjo možnost da popravijo svoje pretekle napeke in uredijo stvari kot se temu streze.

Z spoštovanjem oče treh otrok ki so in še obiskujejo OŠ Šempeter 


Gost

#27

2016-03-29 07:33

Ker si Šempeter zasluži urejen športni park. Sploh pa zelo pozdravljam civilno iniciativo in ji čestitam za ta korak. Če bo kaj v moji moči, da k ureditvi parka prispevam, vsekakor bom!

Gost

#28

2016-03-29 09:24

Svoje otroštvo sem prezivel na tem igrišču.
# 29

#29

2016-03-30 11:28

Spoštovani.

Tudi jaz sem preživel velik del otroštva, predvsem pa ves čas šolanja v osnovni šoli, na tem igrišču. Sedaj pa kljub temu, da ne živim več v bližini, podpiram to akcijo in sem z veseljem dal glas za to.

Odločil sem se tudi, da napišem komentar k celotni zadevi, mogoče pa koga piči, mogoče pa pomaga.

Pisati o tem, da je to otroško in športno igrišče, sramota za kraj in okolico, mislim, da ni potrebno posebej opisovati, saj vsak, ki pride kadarkoli tu naokoli to vidi na lasne oči. Če ima človek pa še v spominu, kako je bilo nekdaj, pa to še bolj boli.

Se popolnoma strinjam, da je igrišče nujno potrebno obnove in posodobitve. Ker kot je nekdo že napisal, je v času vseh elektronskih medijev in tudi nekaterih drugih problemov sodobne družbe, to eden izmed načinov, da naše otroke usmerimo v pravo smer delovanja, kar pa bomo z igriščem kot je danes, težko naredili.

Ko govorimo o aktivnostih okoli Fontane piva, jih jaz ne bi obsojal, ker so pomembne iz drugega vidika, vendar osnovne življenske potrebe, kot zame to športno igrišče je, bi morale najti prednostno mesto.

V upanju, da sem s svojim glasom in komentarjem pripomogel k pozitivnem gibanju in s tem obnovi in posobitvi športnega igrišča, vas lepo pozdravljam.

Lep pozdrav

Podložan


Gost

#30

2016-03-30 16:57

Ker se strinjam z njo

Gost

#31

2016-03-30 19:25

Ker se strinjam z zahtevami.
Žal pa športni park ni edini, ki potrebuje
obnovitev in investicije v Šempetru.
Skrajni čas je, da se tudi v KS Šempeter
pričnejo investicije!!!!!!!!!!!

Gost

#32

2016-03-30 19:54

ker otroci morajo imeti gibanje zunaj - na zraku

Gost

#33

2016-06-11 17:17

Ker je cas za spremembo