STARŠI ZAHTEVAMO UREDITEV PARKIRIŠČ PRED VRTCI IN OSNOVNIMI ŠOLAMI V OBČINI ČRNOMELJ!

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2016-04-10 08:09


Alojz

#27

2016-04-10 10:22

Kje v Črnomlju parkiraš po novem če gerš k Pepetu po 1/2 kg mletega? Ta večna uradnica bo vse razj....a, samo da bo imel Kastelic službo.

Vprašanje, kakšno plačo ma in ali je v njej klavzula glede na pobrane kazni?


Gost

#28

2016-04-10 11:35

Če ona noče, mi združeni zmoremo!!

Pogumno naprej! Lp
Mare

#29

2016-04-10 13:10

Sprašuval sem se, kaj je razlog Desusa., SD in Nove Slovenije, da so se spravli na teh nekaj metrov pločnika pri vrtcu v Loki, kjer parkiranje za 5-10 min nikomur ne škodi niti ni nič narobe?

Zdaj vidim, da je ozadje najbrž dvig cen Komunale in tistih 5 političnih zaposlitev v Komunali.

Za te zaposlitve je bilo treba povečat cene, županja pa je v Belokranjcu lagala.


Gost

#30

2016-04-13 09:04

Danes 13.4. so spet popisovali s tem, da so bili pred vrtcem okrog 7. ure. Za spremembo niso parkirali na pločniku, ampak drugje, ampak tudi tam ni dovoljeno parkirat.

Bodimo previdni, kazen je 80 eur, če plačamo prej pa polovico oz 40 eur.

Zgleda da bo treba naredit protest v Kanižarici na dvorišču kakšne privat hiše. Prej ne bo mira.

Mare

#31

2016-04-14 05:12

Kako prenajeta belega kruha, ohola, brez srca in pokvarjena mora bit ženska, ki mlade družine sili, naj parkirajo pred gradom in z otroci hodijo peš in jih nosijo v vrtec v Loko??!!!!

Do včeraj sem mislil, da je samo nesposobna, od včeraj znam, da je še vse kaj drugega.

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2016-04-14 06:03



Gost

#33

2016-04-14 07:47

Nasvet s FB:

"Avto pustis na cesti, vklopis stiri zmigavce.Ne na plocniku ker ti lahko napise kazen. Tako delajo po vsej evropi. Ce ti pa redar pise kazen ga poslikaj kje je on parkiral,ce nimas ti placa za parkirat ga tudi on nima. Pa bo tudi on placal kazen. Pa se prvo havbo dvigni kot da je avto pokvarjen. Lp"


Gost

#34

2016-04-14 11:38

Gospa županja, ostali ste v nekem davnem letu. Če se še niste zapeljite se skozi Semič, kot noč in dan s Črnomljem. Na vašem mestu se bi skril, ne javno razkazoval. Dejstva govorijo sama zase.

Ne bom se razkril, ker ste maščevalni. Vsako vprašanje jemljete kot napad. In se mi ne ljubi ukvarjat še z vami. Dost se moram ukvarjat z redarji. Če bi bli kaj vredni, bi se postavli na stran občanov, ne nekih policajev.


Gost

#35

2016-04-15 20:09

vse do neke mere pač,oskubljajo folk,ki komaj zlaufajo čez mesec,medtem ko občinarji,lepo jim rit raste od tega dnarja,sj druzga,kot so:tovarne,službe ne znajo ustvarit,a tu nedolžne znajo dobro opeharit,za tiste 5-10 minut,ko otroka pripelja v varstvo,sramota črnomaljski občini,sramota,tej najslabši nerazviti občini sramota

Gost

#36

2016-04-15 20:16

ker tole je že višek,nesramno,kam vse se občina vtika,draga mojčica,vozi se v starem cliotu,a vse podkupuje,od šefov otrok,komunalce da zvišajo ceno storitev..do,do...no vsaj hčer je nekdo zbrihtal in jo pravi čas v tazadnjo sunil in poteral dom odkoder je prišla,sam vseen,krv je krv
Iva

#37

2016-04-18 16:28

Ve kdo odgovor na to?

Kdaj je bila redarska služba v takšni obliki vzpostavljena?

Zakaj redarji delajo le od ponedeljka-petka, od 7. do 16. ure?

Zakaj ne delajo 24 ur/dan 7 dni v tednu?

Ali jih res rabimo in ali ni to delo policije?

Koliko kazni so dozdaj redarji pobrali in kje?

Koliko od tega so porabili zase in koliko od tega se je nateklo v občinski proračun?

Kakšna je pogodba z vodjo službe?

???

#38 Re:

2016-04-20 13:11

#29: Mare -  

 Sem danes dobil na mail:

KO GLEDAM PREJETE RAČUNE ZA KOMUNALO, SKLEPAM, DA:  - IZ MOJE PIPE TEČE MALVAZIJA,  - SMETI ODVAŽAJO S FERRARIJEM, - TRAVO OKROG MOJEGA BLOKA PA KOSIJO: MESSI, RONALDO, IBRAHIMOVIĆ ...  

 

 


Gost

#39

2016-04-22 00:08

Črnomaljski županji se je dokončno odpeljalo.