Podpora dr. Mojci Švab Zavratnik

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Podpora dr. Mojci Švab Zavratnik.

Zadovoljni

#101

2016-10-21 18:32

 Ker je najboljša, najbolj sočutna pediatrinja daleč na okoli in jo moj otrok naravnost obužuje...

K njej bi se vozili tudi v Koper, če bi bilo treba...

Miran Papež


Gost

#102

2016-11-02 07:48

Ker je to najboljsa zdravnica.

Gost

#103

2016-11-02 09:33

Zdravnica mojemu otroku.Naj se gredo drugi k njej učit kako se dela z otroci.
Tudi otrok gre čeprav bolan samo k njej , ker po izkušnjah ko sva rabili zdravnika izven delovnega časa DR.ŠVAB ZAVRATNIK mi je otrok pristal čez dva dni po obisku pediatra na intenzivni negi , ker brez podrobnih pregledov kar neke diagnoze postavljajo.Potem pa na intenzivni naletiš na KANIČ kar žal nikoli ne bom mogla dati naziva dr. ker si ga ne zasluži in ni niti približno primerna za to službo .
Torej zdravstvo pomaga tistim , ki niso sposobni otroci in njihovi starši pa izgubljamo zdravnike , ki so resnično sposobni in si zaslužijo naziv DR.
Vsa zahvala DR. MOJCI ŠVAB ZAVRATNIK

Gost

#104

2016-11-02 11:48

Zato, ker se o tej doktorci, Mojci Švab Zavratnik, vedno lepo govori in tudi iz naših izkušenj!!!

Gost

#105

2016-11-04 20:09

Ker je dobra zdravnica in je našemu malčku zelo pomagala,za razliko od nekaterih drugih zdravnikov. Ima posluh za otroka kot za starša in se zelo posveti svojim pacientom.

Gost

#106

2016-11-12 09:27

Najboljša pediatrinja kar sem jih imel možnost spoznat,
otrok ni samo številka pacienta ampak z otrokom naveže stik.
Bili smo tudi pri drugih pediatrih in je naša hči vedno jokala in kričala, pri dr. Mojci Švab Zavratnik pa je kot da smo doma in je hči sproščena nasmejana, kajti ga. dr Svab je sposobna navezati stik z otrokom, strokovno diagnosticira in svetuje...
Podpiram dr.MojcoŠvab Zavratnik
K

#107

2016-11-22 10:42


  1. Vredu pediatrinja  bomo pocakali nanjo
Trunčica

#108

2018-10-18 09:26

Najboljše bitje na celemu svetu.