Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo / Obvestila / PETICIJA ZA ZNIŽANJE PLAČE PARLAMENTARCEV NA MINIMALNO PLAČO / Komentarji


Gost

#1

2013-09-11 08:30

Silvana Kalin se strinjam z ROKOM GROS

Gost

#2

2013-09-11 08:35

JA RES SMO SLOVENCI ČUDEN NAROD. KAR NAPREJ NAS GULIJO,NEKATERI SO LAČNI IN BOSI,PA ŠE ZMERAJ SE NE ZGANEMO DOVOLJ MNOŽIČNO.

Gost

#3

2013-09-11 08:35

Bravo Rok. V soboto žal ne bom pred parlamentom, ker bomo Primorski puntarji v Lipici nadaljevali z zbiranjem podpisov pod ovadbo in pa upam, da nam bo uspelo predsednici vlade osebno sporočiti kaj si o njej mislimo.
Lp, Igor

Gost

#4

2013-09-11 08:37

Zamenjati oblast, to je način zasužnjevanja poštenih, delovnih ljudi !

Gost

#5

2013-09-11 08:39

Podpiram Peticijo, se popolnoma strinjam s predlogom. Več kot preveč so nas že oropali!

Gost

#6

2013-09-11 08:45

Obvezno na minimalno plačo in obvezno vračilo preveč preplačane plače.!!!!!!!!!!

Gost

#7

2013-09-11 08:45

Se strinjam z Gros Rokom. Upajmo, da se bo obrnilo na bolje za nas male ljudi

Gost

#8

2013-09-11 08:48

ko bodo živeli z minimalno plačo, bodo morda uvidili, da ubijalsko varčevanje ni rešitev. Do takrat se pa malo neukusno šalijo z nami..ker jim to dovolimo..žal

Gost

#9

2013-09-11 08:48

Sram me je, da živim v Lepi Sloveniji in prejemam mizerno plačo za pošteno delo...
gost 10

#10

2013-09-11 08:52

se strinjam z Rokom, sram me je da živim v državi, kjer vsak dan gledam te skorumpirane barabe, kako uživajo na račun revežev, mi pa komaj še ŽIVOTARIMO

Gost

#11

2013-09-11 08:52

Bravo, Rok, jaz sem že mnogo prej, pred peticijo, govorila, da si ne zaslužijo take plače, saj itak rinejo v parlament samo tisti, ki so do sedaj imeli nizko plačo in se jim ni zdelo vredno dati še kaj več od sebe, da bi imeli višjo. Apetiti pa obstajajo. jaz bi rekla, naj dajo uravnilovko - vsi enako, ko se boš izkazal s svojo inovativnostjo in znanjem, sledi nagrada. Za spanje in prebiranje časopisov v parlamentu ter za zaje....... slovenskega naroda je še minimalna plača preveč. Naj hodijo na Karitas in Rdeči križ po pakete, tako kot tisti, ki so jih oropali sociale in solidnega preživetja, če imajo jajca.

LP Silvana


Gost

#12

2013-09-11 08:53

g.Rok ta peticija mora uspeti,res je ,najbolj koruptivna država,kar je žalostno,ne boste verjeli da sem zbolela,po 30 letih dela brez prekinitve sem ostala brez službe,iz borze mi ne pripada niti centa več,tako na mesec dobim 0,00 Eura,vsak dan se vprašam kaj naj počnem sama s sabo?Kako bi to povedala naši ljubi G.Bratušek,potem se pa čudimo da je veliko samomorov?!

Lp
Majda

Gost

#13

2013-09-11 08:54

čestitke, sem za to, da se znižajo plače vsem političnim kadrom :))))

Gost

#14

2013-09-11 08:54

Mislim a bi oni prvi mogli it na minimalca potem pa narodu nižat, sam kaj ko imajo dost zaloge od pokradenega!
žeja

#15

2013-09-11 08:54

Ponavadi se združujejo in družijo ljudje z enakimi interesi in željami. To se dogaja tudi v naši državi, le da so to pri nas pokvarjenci in lopovi, kateri so izkoristili to zduževanje v različne interesne skupine imenovane politične stranke z istim skupnim ciljem pokrasti in izropati Slovenski narod. Hrvate je treba poprosit če nam dajo v najem Goli otok in vse odpeljat tja, prej pa jim pobrat vse kar so nakradli, tudi njihovim starim mamam, ženam in nepolnoletnim otrokom. Nič zajamčenih plač, če imajo resn namen in če jim ljudje zaupajo, bodo dobili nagrado, ko bomo izplavali.

Gost

#16

2013-09-11 08:57

BRAVO SAMO TAKO NAPREJ.
SREČNO
pravica

#17

2013-09-11 08:59

Žal mi je, da ljudje sebe naslavljajo "mi mali ljudje", če tako misliš, boš vedno mali in tlačen. Vsi, ki so na oblasti, so primerek najbolj krutih, primitivnih, oblastnih, nekulturnih ljudi, brez najmanjše vzgoje in sočutja do kogarkoli. So primer bolanih egocentrikov, ki vidijo samo sebe in svoj interes. Potrebujejo zdravljenje. Zato lahko poskrbimo mi s takšnimi in še drugimi zahtevami, da takoj odidejo in ne dobijo nikoli več najmanjše funkcije. Za svojo plačo naj pokažejo kaj znajo na trgu, s svojo sposobnostjo in svojim delom. Nič več mastenja z NAŠIM DENARJEM. Marš na cesto,izrojeni lopovi in lenuhi najslabše vrste.
Saša

#18 Mediji.

2013-09-11 09:02

Rok, ne pozabi na medijsko podporo ob predaji!!
Hlapc

#19 Predlog za naslednjo peticijo

2013-09-11 09:05

Že lepo če bi se znižale plače, vendar bodo še vedno obstajale možnosti kako pretočiti denar iz državne blagajne v žepe naše "smetane". Tako da predlagam da se poda nova peticija za transparento poslovanje državne blagajne. Vsi denarni tokovi bi morali biti javno vidni vsem državljanom.


Gost

#20

2013-09-11 09:06

Strinjam se, da jim je treba dati minimalno plačo, da bi videli kako živimo mi državljani. Vsekakor pa jim ne bi smeli dati možnosti, da si dvignejo "privarčevani" denar.

Gost

#21

2013-09-11 09:09

Rok,
moje veliko spoštovanje tvoji osveščenosti, prizadevosti in vztrajnosti. Upam in želim, da boš na tej poti še vztrajal in da na njej ne boš ostal osamljen, ampak da se ti bo čimprej priključilo čim več angažiranih somišljenikov.
Moja prva zahteva pa je že dolgo in ostaja: socialna pomoč ne sme biti kredit, še manj hipotekarni kredit. Vsem plačilno nesposobnim zaradi (pre)nizkih ali nikaršnih dohodkov se zamrzne vsa dolgovaja, nastala iz takega položaja. Ljudem, ki ne zmorejo plačavanja grobne "najemnine", ti ne smejo biti več zasegani, že zaseženi pa morajo biti vrnjeni družinam. Družinski grobovi morajo postati - podobno kot 'jazbinškova stanovanja', družinska last, ki je ni mogoče zaseči na noben način, z nobeno sodno odločbo. Bodi lepo - Peter Battelino

Gost

#22

2013-09-11 09:11

Hvala za obvestilo, škoda, da so ljudje vedno bolj pasivni pa saj jih razumem saj se nič ne premmakne vedno bolj nas stiskajo nas pa je peščica, ki bi radi kaj spremenili. lep dan in lep pozdrav.

Gost

#23

2013-09-11 09:11

Žalostno, do kod smo prišli.....

Gost

#24

2013-09-11 09:12

G. Rok, hvala vam. Zaskrbljeni drzavljan Matjaz Logar

Gost

#25

2013-09-11 09:12

rad pomagal ,če le lahko ,sicer se pa srinjam s to temo..