Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo / Obvestila / PETICIJA ZA ZNIŽANJE PLAČE PARLAMENTARCEV NA MINIMALNO PLAČO / Komentarji

Leska_S

#726

2013-10-06 09:58

Strinjam se z peticijo a imam zelo malo upanja da sploh bo kaj zadelo naše parlemetarce saj smo mi kakor navadni smrtniki ko naša beseda na velja ničesar in ko bi lulali proti vetru saj usi vemo da že od naše samostojnosti Politiki Janeza Drnovška Antona Ropa Janeza Janše Boruta Pahorja Sedaj pa še Alenke Bratušek vlečejo za nos poskrbeli so za zakone in svoje plače in njihove želoce nam navadnim smrtnikom pa ponujali droptinice danes nam uvajajo krizne davke ko si sebi ne otrgajo niti centa kakor da je kriza samo za nas navadne ljudi delavec ki je garal 40 let v industiji dobi 480.00eur pokojnine delavec ki dela z vsemi dodatki pa 650eur podjetniki so prisiljeni zaposlovat na črno ali pa ne plačujejo prispevkov delovne dobe regresa plače zamujajo itd.in kam smo prišli v teh 22 letih Ljudje so nezauplivi drug do drugega delovnih mest ni pridni pošteni odhajajo v tujino ki so bolj zaščiteni kod pri nas a politika se ne zgane da bi naredila trdnost gospodartva kakor ga imajo Avstriji ampak naša Alenka hodi v Srbijo na Čevapčiče in klobasice na naše žule čeprav smo jih pred 22 leti odganjali danes jih snubimo ker pač neznamo po evropsko kakor so nam obljubljali takrat da bomo Švica 2.

Gost

#727

2013-10-06 11:24

Vse pohvale, vas podpiram!

Gost

#728

2013-10-06 16:25

saj ne bo pomagalo

Gost

#729

2013-10-07 08:23

G. Rok, vsaka ti čast za toliko poguma. Nevarno se je podajati sam v te vode, saj človek lahko nazadnje konča kot g. Kramberger. Sama že dlje časa razmišljam kako ljudem odpreti oči, a me zelo žalosti, da slovenski "intelektualci", seveda nekateri od njih nočejo videti resnosti stanja v državi, saj se mi zdi da so oni prvi, ki bi jim ljudje sledili. Naši politiki, lopovi, se vse premelo zavedajo, da živijo od malega človek, da je gospodarska rast odvisna od delavcev in, da tudi oni živijo na račun malega človeka. Je pa res, da jih tudi to več ne ovira, saj so si nakradli denarja za več rodov.

Gost

#730

2013-10-07 09:14

Hvala Rok, mojo podporo imaš in jo boš imel vedno

LP Peter

Gost

#731

2013-10-07 11:52

Hvala vam,g.Rok.

Gost

#732

2013-10-07 13:11

Ja našo državo bi bilo treba preimenovati iz Slovenije v Korupcijo in sužnjelastništvo

Gost

#733

2013-10-07 19:32

bravo ROK GROS
nesrećko

#734

2013-10-09 14:16

Izpod našega peresa v Božje oči,iz naših ust v Božja ušesa! ( Povsod pa tišina in tema.) Hvala g.Rok, stopimo skupaj!

Gost

#735

2013-10-12 11:31

Živjo.
Kolker vem so bile včasih plače v razmerju 1:5
Zdj se pa peščica redi ostali bi naj pa stradal????
Mam pa še en problem. Nevem če sodi sem lahk mi pa svetuješ.
Na sodišču sm izgubil neko tožbo.Moral sm plačat glavnico 7990e. To sm plaču resda ne takoj.
Problem je v tem da da mi vsako leto sodišče ali upnik pošlje kakšn sklep kjer vedno znova najdejo ali pa si izmislijo še kakšne obresti na nevem kaj!!!!
Kljub vsem izračunom ki sem jih dostavil sodišču pa vedno znova še kaj najdejo in mi dobesedno kradejo denar, tako da sem do sedaj skupaj plačal že preko 22000e.
Preko odvetniških pisarn sem že obupu, nevem kam se naj obrnem , samo vem da se mi godi krivica.
P

Gost

#736

2013-10-13 14:18

Res se delajo norca iz nas
in res je, da NE MOREJO OBČUTITI
v kakšni krizi nas je večina, ker imajo PREVELIKEEE.. PLAČE IN PREVISOKA IZPLAČILA.
ReS pa je tudi da
RAČUNAJO NA NAŠO NEODZIVNOST.
Mogoče nam boš prav ti pomagal stopiti skupaj,hvala.
enaod

#737

2013-10-17 10:57

ko sem rekla, da ne dam denarja za zaprto četverico, so se mi smejali. ko sem rekla, da sem proti odcepitvi in da tisti, ki jo forsirajo, hočejo samo materialne koristi, so se mi smejali. ko sem rekla, da so certifikati farsa, so se mi smejali. ko sem rekla, da nihče ni glasoval za speremebo sistema, so se mi smejali. ko sem bila proti vstopu v NATO in EU, so se mi smejali.
ne bom rekla, da se sedaj smejem jaz, ker sem na zajamčeni plači a kakor pravi stari pregovor... po toči zvoniti, je prepozno. denarja, ki so ga pokradli, ne bomoi nikoli več videli in tisti, ki so ga pokradli, se bodo razbežali ali "pomrli" (že sedaj so vsi bolani)in karavana bo šla naprej. mi pa......

Gost

#738

2013-10-18 17:24

PA DA VIDIMO KAKŠNE PARLAMENTARCE IMAMO......

Gost

#739

2013-10-18 17:51

g. Rok popolnoma vas podpiram, revna delovna invalidka, ki ne dobi službe
Blanka

Gost

#740

2013-10-18 18:00





Očitno še ljudje shajajo, morali bi pred parlament in na ceste

Nesrečko

#741

2013-10-18 18:53

Pišemo, pomaga pa nič, no pa kljub temu,naj uspe!

Gost

#742

2013-10-18 19:21

Res upam da bodo prebrali,premislili.Samo želim si,da bi bila lahko ponosna na našo deželo.Zdaj žal nisem.Veliko uspeha in lep pozdrav,Lenka


Gost

#743

2013-10-18 19:48

Bravo Rok!

Gost

#744

2013-10-18 21:35

nekako sem jaz tudi mnenja, ne samo, da bi se plače poslancem znižale na petsto evrov, ampak, bi se morali napraviti in uzakonit tudi takšni zakoni, da vsak tisti "tajkun" ki je vzel kredit v banki za nakupe "firm" ali bilo česa, tudi sam odplača kredit! (tudi vsak navadni državljan ga mora) pa naj se mu pobere vse imetje, ki si ga je nagrabil "ZAPLENI"! Tudi vsem direktorjem v državnih "firmah" bi morali omejiti višino plač, omejiti pa tudi "tako imenovane" odpravnine zanje! Le kako se še vedno dogaja, da si ti tako imenovani "direktorji" lahko po stečaju "firme" izplačajo vse to in še tudi neke posebne nagrade za "USPEŠNO VODENJE"?! Kdaj bo tudi pri nas uzakonjeni zakon, če spravi direktor "firmo" v stečaj nikoli več ne more voditi "NOBENE FIRME" TO imajo mnoge države narejeno, kaj pa pri nas? so ti direktorji res pravi "BOGECI" KI JIM NIHČE NE MORE STOPITI NA PRSTE!?

Gost

#745

2013-10-18 22:11

Vsem ljudem,ki so potpisali peticijo je treba dati na naslednjih parlamentarnih volitvah moznost, da voli predstavnike   gibanj, ki zelijo pomagati drzavljanom za boljsi skupni jutri. Samo znizanje njihovih plac nebo pomagalo ne tebi,ne meni,ne nam.

Predlagam >ZBOR VSEH VOLILNIH UPRAVIČENCEV NA DAN PARLEMENTARNIH VOLITEV <

Cilj: ODDATI ČIMVEČ GLASOV ZA PREDSTAVNIKE NEODVISNIH GIBANJ, KI BODO DELOVALI V INTRESU LJUDSTVA.

Da vidimo kdo bo zmagal na volitvah.


Gost

#746

2013-10-18 22:56

Oh, Alenčiča? Nisi znala nič kaj pametnega povedati?
Če varčevanje ni izhod iz krize, potem pa dajte nam, kar je našega in kar smo si zaslužili, ne pa da kradete naprej!!! LOPOVI POŽREŠNI
gost

#747

2013-10-19 04:30

Moramo strniti vrste ter zmagati.

Gost

#748

2013-10-19 04:43

Pozdravljeni Rok, sem podpisala peticijo, vendar sem skeptična glede spremembe zakona. Vrana še nikoli ni iskljuvala oči vrani. Tudi tokrat ne bo.
Peščica ljudi je javno kradla in še krade,med njimi tudi vse vlade doslej, tudi sedanja, pa nihče ni predlagal zakona, s katerim bi odvzeli premoženje tistim, ki ne morejo dokazati njihovega izvora.Vsem državljanom pa je Bratuškova naložila vračanje ukradenega denarja.
Ja, dovolj je. Čas je za vztajo, ker tako ne gre več naprej.
Nataša
mprlek

#749 takšni

2013-10-19 05:31

Težko ali skoraj nemogoče je razumeti da so nam politiki oropali večji del vrednot katere smo imeli. Drži da smo si jih sami izvolili.A ne poznam še tako prizadetega in zaostalega Slovenca ki bi si to želel.Torej je resnica da so na bili takšni politiki vsiljeni z namenom da naredijo ravno to kar daje možnost tistim ki so naredili takšen scenarij da prevzamejo to kar je ostalo.

Gost

#750

2013-10-19 06:01

Bravo Rok, korajža velja. Osebno mislim, da se bodo za nagrade še kako trudili, s tem pa bodo tudi rezultati. Dovolj je 'šlepanja'! Prepričana sem, da bi bilo število še večje, vendar veliko starejših ljudi ne uporablja e-maila. Nedvomno pa bi bilo potrebno na tak način podpisati peticijo še za veeeeelikooo konkretnih primerov.Andreja