Narod ni ustvaril bančne luknje in ne bomo odplačevali tajkunskih


Gost

#26

2013-12-13 19:03

Pa saj sem na pravem breg

Gost

#27

2013-12-13 19:11

Čas bi bil, da se ljudje združijo, zahtevamo svoje pravice, ki so nam bile dodeljene z ustavo, podpremo predloge za popravo krivic, ter vsem tajkunom rečemo odločno NE , dovolj je !

Gost

#28

2013-12-13 19:55

Svinjam tajkunskim in skorumpiranim bančnikom naj poberejo nakraden denar in premoženje pa ne bo več recesije v sloveniji!!!

Gost

#29

2013-12-13 20:02

Kar so pokradli, naj kar sami vračajo...zakaj zopet zaradi takšnih, trpi ubogi narod :-(

Gost

#30

2013-12-13 20:04

(Y)

Gost

#31

2013-12-13 20:15

NE BOMO POTPIRAL BANDO LOPOVSKO
Sandi Fras

#32

2013-12-13 20:25

Spoštovani!
Najprej se lepo zahvaljujem za komentarje in vaša mnenja , vsekakor bomo poskušali in zagotoviti , da narod ne bo vračal goljufih kreditov . Vsekakor se bom zavzemal za narod in ne bom dovolil da tajkunske kredite plačuje narod . Zagotavljam vam da vam ne bo žal niti vaš ne bom razočaral , verjamem da nam bo s skupnimi moči uspelo in tako dokažemo da se narod ne da . Vsakemu še že naprej zahvaljujem za podpis in podporo .

Gost

#33

2013-12-13 20:42

Mislim,da je res svinjarija,da bomo mali ljudje ,ki nam že tako kradejo,še dodatno plačevali neplačane tajkunske kredite.Najprej naj jim poberejo vse premoženje,tudi v tujini,kaznujejo naj odgovorne,pa bo luknja bistveno manjša

Gost

#34

2013-12-13 21:23


Namesto, da vlada in organi pregona poberejo premoženje in strpajo v zapore visokošolane roparje in še njihove sorodnike je vlada (ki bi se obenem isto morala poslovit)  breme naložila nič krivim davkoplačevalcem . Vsem zaposlenim na vrhu bank z guvernerjem banke na čelu vse pobrat v kolikor nimajo svojega premoženja dovolj pobrat še svojcem,- druge tu ni! V kolikor mi bo za ta namen proti moji volji vzet 1 cent ga bom vzel v trikratni vrednosti nazaj, saj to je višek nesramnosti in norčevanja! Potem se vsi naredimo pametne in zapravljajmo milijone na račun vseh ? Dajte nam naslove pa se mi pogovorimo z temi sposobneži, če ni vodstvo plačano za to sposobno!

 

 


Gost

#35

2013-12-13 21:25

obesit barabe z jajci za te jajce

Gost

#36

2013-12-13 21:39

Če so oprostili bankirjem pa naj še nam navadnim smrtnikom odpišejo stanovajnske kredite

Gost

#37

2013-12-13 22:47

Mislim da bi morali ze enkrat skupaj stopiti proti tem koruptivnim politikom kot so to storili v Islandiji. 13let nazaj so to tudi Turki bankrotirali kot Islandci, Ciprcani ,Irci,Grki so se postavili za sebe in zdaj pocasi prihajajo k sebi ker so skupaj stopili proti bankam in politikom tako bi morali mi tudi storiti.Zal mi je da nemorem finacno pomagati ker sem ze vec kot tri leta brez sluzbe ...Zbirajte podpise hodite od vrat do vrat zacnitee zbirati ljudi tudi tukaj pri nas v Italiji so se koncno zbudili mogoce jim uspe mogoce ne ampak so zbujeni.Cas je da se vstane...To je moje misljenje.Lep pozdrav iz Trsta...

Gost

#38

2013-12-13 23:12

Sej vse lepo pa prav! Lahko podpisujemo, pa pišemo, pa rišemo, kot smo že vse ostale peticije do sedaj. Naši vrli poslanci se bojo požvižgal na vse naše podpise. Isto kot peticija za znižanje poslanskih plač na minimalca, katero smo podpisali, pa dobili želeno število podpisov. In naši vrli politiki so vse to ignorirali.
stara pravda

#39

2013-12-13 23:44

Ve se kdo je vzel tajkunske kredite , ve se kdo je dajal kredite brez kritja in ve se kdo bi moral to preprečitit pa je enostavno gledal proč , seveda namerno ! Ve se tudi kdo je napisal tako briljantno zakonodajo po kateri je sploh možna takšna lopovščina ! Vse pogodbe imajo podpise in to sdo ljudje z imeni in priimki ! Ve se koga je treba povprašati kje je denar , kateri bi vsaj delno pokril bančno luknjo ! Če ta banda katera nas je pripeljala na rob propada nima toliko pod palcem , da bi poplačala pufe jim pač poberimo tisto kar imajo , vse ! Pa prepisi premoženja na partnerje , žlahto , prijatelje , sosede , tople bratce , ... morajo biti nični ! Mislim pa da Blejski otok ni glih glavni problem v državi , npr. T€Š6 je veliko večji !
ofca

#40

2013-12-13 23:45

Glede na to , da vlada z svojimi roparji ne upošteva nič- se bojim tudi tega nebo-dobesedno ignorira vse in gre svojo očitno začrtano pot, ob tem jim v bok stoji policija, se bojim da nebo druge rešitve kot vsi po celi državi na ulice in vse zablokirat- sistem je pač tako nastavljen in edino še preostane to- žal treba se bo iz ovc spremenit v zveri! saj  nam kruh jemljejo že iz ust  tonemo vse globlje

- za  odgovornost se  vsi sprenevedajo, prelagajo iz ramena na ramena- cela vrsta odgovornih, nobeden pa ne more nič- tako pač naprej ne bomo prišli če stopicamo na mestu!

 


Gost

#41

2013-12-14 01:21

meddelitvi virov dobrin - temelju Razvoja

Gost

#42

2013-12-14 07:43

tudi meni ni vseeno

Gost

#43

2013-12-14 08:27

No comment!

Gost

#44

2013-12-14 09:23

banda,mafija,...

Gost

#45

2013-12-14 09:23

Težko je v teh časih,še sploh kaj napisat,saj vse napisano in izrečeno vandra v koš. Upam, da se bo ta koš kdaj tudi napolnil in takrat se bojim, da bo prišlo tudi do eksplozije.......

Gost

#46

2013-12-14 10:03

Največ slabih stvari se zgodi, ker dobri ljudje NIČESAR ne storijo, da bi jih preprečili. Imamo odgovornost tudi do prihodnjih rodov, ki jih ne smemo zadolžiti na račun tatov in bogatašev, ki si denarja niso zaslužili s trdim delom, ampak s "posli" med bankami.


Gost

#47

2013-12-14 10:05

Zapret tajkune in jim pobrati vse.(poslance pa na minimalca)
Sine

#48

2013-12-14 10:09

Ne morejo imeti vodilni in politiki takšne plače, če niso ustvarili blaginje za vse. Potem naj imajo dohodke take-kot drugi. Pozabljamo, da imamo vsi enake želodce, dve ledvici itd.

Gost

#49

2013-12-14 11:42

zapret vse lopove, uvest odgovornost za nazaj,za vsa dejanja. ko sem hodil na faks so bili vsi teli kao uspesni takrat kao vzorniki, zgledujte se po njih,sedaj pa vidim da so vsi pokvarjeni lopovi, golazen, sramota. vprasanje kdo je dandanes sploh uspešen.kaj definira uspešnost. oh ja, filozofijo pa zen bi mogl v solah ucit, pa praznt glave ljudem...pokvarjen ameriski sistem :))

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-12-14 12:28