Vrnite Šavlijevim otroke!

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Vrnite Šavlijevim otroke!.


Gost

#251 Re: Re:

2013-12-29 14:34

#247: gost - Re:

Gost - avtor 247!

Kdor seje veter, žanje vihar. Ko boste ta vihar nekoč začutili v svojem življenju, se ne sprašujte zakaj.

Vso srečo družini Šavli in vsem dobronamernim ljudem!


Gost

#252

2013-12-29 18:14

Država Hitlerjevega socializma je uvedla - Lebensborn, programirano rojevanje otrok zunajdružinsko, kot bodoče arijske mogočneže...,a so že dojenčki umirali, pa ne zavoljo pomanjkanja - ampak ker ni bilo mamine ljubezni. Vzemite kuzli mladiče,pa boste videli,kako bo jokala, ali mački... Kaj pa človeška družina? Kot vse kaže, je Bog v Škofji Loki - umrl... Odslej bodo uradnice odločale v Sloveniji administrativno, da ni več družinskih razmerij...? s policijo bodo odločali o naraščaju slovenskega naroda? Kaj bi rekelšele France Prešeren,kaj Ivan Cankar, kaj molčimo slovenski književniki? in umetniki... in umetnice...Vladimir Gajšek
ESTERA

#253 Re: 252

2013-12-29 19:01

#252: -

Gospod Gajšek,ŽAL je skoraj vse kar ste napisal res.Le,da je Bog živ,verjemite,s tem SPREVRŽENIM, NAGNUSNIM DEJANJEM,se bo ODKRILO še ogromno drugih UMAZANIH del,tega CSD,počasi pa tudi ostalih.Hudo mi je za te otroke,in starše,vendar,vem,da je tudi v tem Božji namen!Družina bo slej,ko prej SKUPAJ!Groza me,je pa samo pomislit,kaj se bo dogajalo akterjem,tega dejanja.Ne bo se jih dotaknila človeška roka,da bi jih kaznovala.....

Čestitam Vam,ker ste se podpisal,v državi vlada očitno nek strah!Če se državljani bojijo,pa sem mnenja,da je nekaj hudo narobe!

king
Gost

#254

2013-12-29 23:15

Jaz pa mislm, da je tuki: Estera gospa Šavli, Cesar pa gospod Šavli. Oba opravljata hudičevo delo tuki...

Sedaj, ko nimata otrok, imata čas, pa ves čas visita na internetu. Otrokom pa nista pustila niti k računalniku in televiziji. Kako potem se lahko otrok normalno razvije, da bo lahko kos današnjemu času.


Gost

#255 Re:

2013-12-30 01:21

#254: king -

Živijo, King! Predlagam, da svojo fantazijo usmeriš v kakšno literarno zvrst. Dobro bi Ti šlo. Nadel si si ime Kralj, oče, ki pa so mu vzeli 7 otrok, pa naj bi po Tvojem šel k sosedom (doma interneta nima) in kot cesar odgovarjal na Tvoje domneve. Ti Kraljiček - ali Kraljična, ki deluješ po principu, da 10 x ponovljena laž postane resnica, s svojim pisanjem govoriš predvsem o sebi.

ESTERA

#256 Re: Re: 254

2013-12-30 02:08

#255: - Re:

KING KONG.....Lepo jutro ti želim,ko ce zbudiš.......v realnost

 


Gost

#257

2013-12-30 07:29

Uvesti bo treba Gajškov socialni svetovni sistem, na podlagi knjige NEVIDNI LJUDJE VladimirjaGajška, če se hočemo izogniti neprijetnostim, nerazumnim socialnim napakam in ukrepom, ki ne upoštevajo npr. niti socio-pshaterepvtskih,andragoških, sociomedicinskih, socioekonomskih, antropoloških in drugih kriterijev. Upajmo, da bo varovanje interesaotroka in družine najprej stvar ne le soseskarskega,ampak tudi dobrega šolskega,državnosocialnega in drugega, kajpak tudi cerkvenega optimizma. Pomoč je potrebna družinam ne legmotno, ampak tudi z izobraževanjem za dobro starševstvo in s pedagoškim socialnim delom.

Vladimir Gajšek

Gost

#258 Re:

2013-12-30 10:03

#254: king -

Kdo si pa ti gospod King - CSD ženskega spola, ki se boji za službo ?  Hahaha ...


Gost

#259 Re: Re:

2013-12-30 16:57

#247: gost - Re:

Res si ... !!! - podpiramo vrednoto, ki se imenuje DRUŽINA.

Kako bi ti bilo, če bi k tebi prišli po otroke, če jih sploh imaš ???


Gost

#260 Re: Re: Re: king

2013-12-30 23:07

#218: king - Re: Re: king To je čist druga tema. Tvoja mama ni vedla, kje je njen sin. Šavliji pa vedo, kje so njihovi otroci, pa če bojo sodelovali s CSD-jem, jih dobijo nazaj.

Pozdravljen, King! Predstavljam si te kot mlado, razvajeno gospodično, brez življenjskih izkušenj, ki bo vztrajala pri svojem "prepričanju", dokler je življenje ne bo treščilo na tla. Nekaj pa vseeno moraš vedeti: Šavlijevi otroci niso predmet, ki se zarubi ob asistenci policije in skladišči na znanem kraju.  Kot sem prebrala, je njihova mati ob prihodu delavk CSD, ki so ji prišle odvzet otroke, menila, da so ji prišle pomagat. Zakaj je tako menila? So bile delavke CSD v komunikaciji z njo poštene?  Veliko odprtih vprašanj - postopek pa skrajno nečloveški!


Gost

#261

2014-01-01 08:54

Vrnite Šavlijevim otroke!
Moja mami

#262

2014-01-02 19:13

Pa saj jima bo Bog vrnil otroke...Bog s priimkom Čeferin.
Hmmm...če njun Bog obstaja, zakaj sploh najemata odvetnika?
Verjamem v Boga...ampak moj Bog je poskrbel, da so jim otroke odvzeli...in pravično je.

Gost

#263 Re:

2014-01-02 19:28

#1: -

se strinjam

moja babi....

#264 Re: 262

2014-01-02 19:35

#262: Moja mami -

A je kriza za službo???Še večja bo dobit novo,ja edino tvoja mami ti lohk pomaga,k moža nimaš,razen unega občasnega....

Pa otrok tud ne...ti bo pa mami....pomagala,ker oči je že zdavnaj zbežu...

 


Gost

#265 Re:

2014-01-02 19:54

#262: Moja mami -

Za tako pokvarjene, kot si ti, je škoda besed.

Moja mami

#266

2014-01-03 07:53

Moj oči je žal pred leti umrl zaradi raka in ja,imam otroke. Sem tudi dokaj premožna. Torej hvala bogu zame in za tiste,katere podpiram s plačevanjem davkov,čeprav bi ta denar raje podarila tem nadomestnim družinam,ki skrbijo za otroke,kot so Šavlijevi.
Ravno zaradi tega ker vem,kaj je materinska ljubezen,ne bi nikoli podpisala takšne peticije. In zgleda,da nas je kar kak milijon,ki misli podobno kot jaz. Malo čez 800 podpisov. Prav patetični ste.a
Lahko pa spišemo peticijo,s katero smo za odvzem otrokov. Te zanima koliko bi jih popisalo?

Gost

#267 Re:

2014-01-03 10:25

#266: Moja mami -

Bla bla - tako situacijo ima tudi direktorica CSD le da ima 2 hčerki - no pa napišita peticijo - me prav zanima, koliko podpisov bo - 2


Gost

#268 Re: 266

2014-01-03 12:28

#266: Moja mami -  

 HA,HA,HA mislite,za podpirat hlapčevstvo moderne dobe,bi dajala denar???

Pa pazite,da vam NE VZAMEJO OTROK!!!


Gost

#269 Re:

2014-01-03 15:30

#266: Moja mami -

Bogastvo in sreča domujeta v človeku in srečen človek ni zloben.


Gost

#270 Re: Re: 269

2014-01-03 17:33

#269: - Re:

Čudovita resnica.

Moja mami

#271

2014-01-04 08:28

Hehe,ste prav smešni. Ker ne hranim otrok s socialnim denarjem,oz.mi je ne nastavljajo pred vrati,sem pa že slaba mati. V glavah nekaterih od vas je vse prej kot zdrava pamet. Še hvala Bogu,da vas je samo 800 s podobnim mišljenjem.

Gost

#272 Re:

2014-01-04 10:51

#271: Moja mami -

Želim ti več resnične sreče v življenje, pa tudi kanček zdrave pameti ti ne bi škodil.


Gost

#273 Re: 271

2014-01-04 11:03

#271: Moja mami -

Ti jih hraniš z konzervami in žemljicami,za desert,pa dobijo TV in internet!Kar se tiče socialnega denarja,ja posledično jih hraniš z našim denarjem,saj delaš v državni ustanovi,prav tako,pa dobiš tudi otroški dodatek(socialni)!

Vsekakor,ti nihče ne brani,da jih HRANI s tistim,kar misliš,da je dobro za njih!

ROJENA SI PA SVOBODNA,ČE ŽELIŠ BITI SUŽNJA PA BODI,SAMO DRUGE,KI NE RAZMIŠLJAJO TAKO PUSTI NA MIRU!!!

 


Gost

#274 Re:

2014-01-05 16:01

#266: Moja mami - Sem tudi dokaj premožna. Torej hvala bogu zame in za tiste,katere podpiram s plačevanjem davkov,čeprav bi ta denar raje podarila tem nadomestnim družinam,ki skrbijo za otroke,kot so Šavlijevi.

Zanima me, od kod tebi ideja, da ti koga podpiraš s plačevanjem davkov. Ti ne potrebuješ države? Ne potrebuješ ničesar, kar se financira iz proračuna? Tudi tvoji otroci ne?  Nisi zaposlena v javnem sektorju? In kje si prebrala, da je v masi davščin vplačano več davka od premožnih državljanov kot od nepremožnih?  Ker sebe prištevaš med premožnejše, bi te opomnila na 5- milijardno luknjo v bančnem sistemu, ki je nismo skopali nepremožni državljani, a jo bomo vseeno pokrivali. Torej, kdo koga podpira?


Gost

#275 Re:

2014-01-06 12:50

#266: Moja mami -

Dobro pazi, kaj seješ! Rezultate tvojih dejanj bodo želi tvoji otroci in tvoji vnuki. Njim zapiraš možnost do svobodne izbire vere in postave.