Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo


Gost

/ #148

2013-11-11 09:42

Pozdravljen Rok !
Zelo sem vesel tvojega sporočila in truda z katerim bi poslance privedli do stanja katerega so sami zakonsko sprejeli(minimalna plača za ljudi). Glede na to da poslanci pišejo zakone sami sebi bi bilo potrebno v tvoje poslanstvo po moji presoji dobrega odvetnika, ki bi poskušal poiskati vsa pravna sredstav katera so na razpolago preden bodo še ta spremenili v parlamentu.Torej potrebujemo odvetnika ki ima dovolj izkušenj in znanja o zakonodaji predvsem da ni politično usmerjen ampak, da je človek. Poznam nekaj mladih odvetnikov na obali sam misim da niso primerni za to delo jih pa bom vprašal če poznajo koga ki bi bil dovolj sposoben speljati tak postopek. Najbolje bi bil kakšen bivši sodnik ki je stopil v privat branžo(da pozna ljudi na sodišču, postopke in zakone). Žal pa je večina takih skorumpiranih ampak sem mnenja da je vredno se potruditi. Morda bi bilo dobro vprašati našega novinarja Uroša Slaka ali Bojana Travena katera kot novinarja in borca za pravice ljudi ki so žal padli zaradi politike zelo dobro poznata teren.

Morda ti nisem pomagal konkretno kot bi morda želel sem pa želel pomagati z svojim opazovanjem dogodkov, morda pa pride še kakšna ideja komu drugemu skupaj pa vse več idej skupaj smo močnejši.

Tebi osebno pa hvala, da delaš za ljudi.

L.p. Rafael in obale