Žica ob Kolpi-MI SMO PROTI

dedek mraz

/ #174

2015-12-09 22:59

Sem odlocno proti zici! Nastavimo rajsi mine. Pa topove pa tanke. Sem tako angaziran in zaveden slovenski hlapec, da tolko davka placujem drzavi na vseh koncih, da se niti izselit ne morem, ta pa moj ljubi mir samo z ubogo poljsko zico brani. Pred taksnimi strahovi, ki so na drugi strani zice hocem najmanj chucka pa silvota in schwarzija, pa bazuke. Jaz castim itak. Pa patrije tudi, pa bojno ladjo na kolpo seveda. Pa ne se za kolpo sekirat, ta bo tekla se dolgo potem ko ne zic ne patrij ne bo, pa bolnih umov, ki taksne stvari ustvarjajo tudi ne. Clovek, minljiv si, tvoja dela pa so tudi. Na sreco, ... hujse kot srednji vek. Še bo treba kašo jest ... Kaj si ne bi rajsi en spricar popili, ce ze ne znate drugac, glavonje, bulje bo vam i nam. Alah akbar i hvaljen Jezus! Dedek mraz vam odpusca grehe, predvsem ker ne veste kaj delate, se boste pa vseeno vsi ki imate prste vmes cvrli v peklu 666 dni na leto. Ker je tak pac sistem. Ce vas pa v škratovi dezeli dobim, vas pa v zvezdni prah zdrobim! Bojte se, neverniki! Vas dedek mraz. Hohoho :D ps: letos ne bo daril, samo šiba za po riti