VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO

Blažka

/ #36 Re: Re: Ne podpiram

2016-04-11 22:48

#27: Dušan Trušnovec - Re: Ne podpiram 

 Dušan, na pobudo o Alpini se s pozivi, da se ta pobuda NE PODPRE, odzivam zelo dobronamerno, ker menim, da si zaveden in da "z dobrim namenom" tlakuješ pot v pekel, če se izrazim nekolikanj svetopisemsko. Hvala, ker me nisi cenzuriral, slednje zelo cenim. Vendar te ponovno naprošam, da se politično razkriješ. Omenjaš namreč kroge iz Luke Koper, tu pa gre za pretkane politične mačke, tako da ti jaz - osebno te sicer ne poznam - v tem smislu več ne zaupam. Ne vzami tega prosim osebno, ta izjava nič ne govori o tem, da si ti dober ali slab človek ali da nimaš dobrih namenov - s tem nima nobene povezave. Toda če je kdo (ob omembi ljudi iz Luke Koper mi vsi lasje stopijo pokonci) načrtno in pretkano igral na tvojo naivnost/človekoljubnost, to še ne pomeni, da posledice niso škodljive. 

 

Vse dobre pobude z veseljem podprem. Enako menim, da je potrebno ljudi opozarjati na slabe pobude. Če si res neodvisen, kot trdiš (po mojem mnenju ti ni treba biti, saj je politična opredelitev, takšna ali drugačna, povsem legitimna zadeva), potem razmisli o tem, ali te ne "vozlajo" ljudje, ki so tesno povezani z določenimi političnimi krogi in politiki. Če pa nisi neodvisen, je fer, da poveš, za koga v resnici delaš.

 

Pobuda o vodi je bila dobra. Pobuda o dokapitalizaciji Alpine je katastrofalna napaka.

Vse dobro in brez zamere.

 

Blažka.