podpora Jozetu Pirjevcu

Dušan Trušnovec

/ #67 Mnenje

2016-05-06 11:29

 S temle tekstom sem pospremil poisredovanje te peticije na moje kontakte in FB zid : 

Pirjevca poznam v toliko, kolkor je bil profesor mojemu sinu na faksu in kar je nastopal v medijih in o njem imam pozitivno mnenje. Zato tudi posredujem vsem, da sami ocenite, ali je stvar vredna podpisa, ali ne...... pozornosti, ali ne. Po moje je res on naredil polno dobrega v SLO in v zamejstviu za Slovensko zavest in razkrivanje pretekle in polpretekle zgodovine, ki se je dotikala Slovenstva.........A tule je vprašanje, za kakšna ozadja gre!?.:Ali gre zgolj za razžalitev, ali za kaka politična ozadja !? Sam osebno verjamem, da njegova dosedanja dela povedo dovolj, da tudi brez razsodb in podpisov vsak sam lahko vidi, kdo je tu zares odpadnik ...pa naj sam še dodam oznako "trap" in kdo je kaj dobrega doslej za svoj narod naredil ! :-)

Seveda pa prepuščam ostalim, da se glede tega odločijo. ......Jst pa podpisujem zaradi tega, ker s tem želim poudarit spoštovanje do njegovega dela, nikakor pa ne zato, da se koga potem linča, ali pa da bi se to uporabilo za politčne namene !?