JAVNI POZIV LADISLAVU LIPIČU DA ODSTOPI Z MESTA PREDSEDNIKA ZVVS

Z..P..

/ #24

2017-05-25 16:08

Veteranski pozdrav,piše Z. P.Res je da so nekateri prišli zraven zgolj z neko lažno prestavitev in sem za to da bi se naredila celotna REVIZIJA in pogledati kje je kdo bil in deloval na žalost poznam osebo ki je sedaj pomočnik prapor noše ali zamenik res ne vem kaj se dogaja v tej naši mali deželi in če je gdo bil v nekem vodu ali četi to bi ga sigurno vsaj nekaj njih se ga spomnilo ker sam nihče ni mogel delovati razen kje v pisarni še tam bi ga poznalo več ljudi in ja ti si pa res bil v tisti pisarni to bi bilo resnično in prijavo v ZVVS a kdaj bo prišel ta čas da se VSI TAKŠNI LAŽNIVCI VRŽEJO IZ PRAVIH VETERANOV IN SE TAKŠNE BARABE JAVNO OZNAČI jaz sem pravi vojni veteran iz prve bojne linije imel sem zamazane roke a takše barabe nam krojijo našo borbo vržimo ih iz NAŠIH VRST VSAGDO VE ZA VSAKEGA PRAVEGA VETERANA A PADALCE IN LAŽNIVCE PA IZ NAŠIH VRST.

                                                                                                                                                                          L.P.